Як додати рядок в таблиці в "Ексель". Як напічатать графік в екселя.

Додавання рядків у таблиці, створені в додатку Excel, що входить в офісний пакет Microsoft Office, є стандартною операцією додатки і виконується штатними засобами без залучення додаткового програмного забезпечення.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню OS Windows і перейдіть в пункт «Усі програми» для здійснення процедури додавання рядка в обрану таблицю додатка Excel.
2
Розкрийте вузол Microsoft Office і запустіть додаток Excel.
3
Відкрийте підлягає редагуванню документ і натисніть функціональну клавішу Tab в останній комірці нижньої рядки таблиці для того, щоб додати порожню рядок в кінець обраної таблиці.
4
Введіть необхідне значення в осередок, що знаходиться відразу під обраної таблицею для додавання рядка або перетяните покажчик розміру в правому нижньому куті таблиці вниз для того, щоб додати рядок з допомогою миші.
5
Виділіть підлягають додаванню однієї або кількох рядків рядка таблиці під бажаним месом розміщення і розкрийте меню «Осередки» верхній панелі інструментів вікна програми Excel.
6
Перейдіть на вкладку «Головна» діалогового вікна і розгорніть меню «Вставити» натисканням на стрілку обраного поля.
7
Вкажіть бажану команду: - «Вставити рядки таблиці зверху»; - «Вставити рядки таблиці знизу» або викличте контекстне меню підлягає додаванню рядка кліком правої кнопки миші для здійснення альтернативної процедури редагування.
8
Вкажіть команду «Вставити» і виберіть необхідну опцію дії у випадаючому меню. Ще одним способом виконання бажаної операції є використання контекстного меню одного з осередків підлягає редагуванню рядки, що викликається правим кліком миші, і перехід в діалог «Вставити».
9
Скористайтеся функціональною клавішею Ctrl для виділення несуміжних рядків обраної таблиці, що підлягає редагуванню, і розкрийте меню «Осередки» верхній панелі інструментів вікна програми Excel.
10
Перейдіть на вкладку «Початкова сторінка" діалогового вікна і вкажіть команду «Вставити».
11
Розгорніть меню, що випадає обраного далога натисканням на стрілку і вкажіть пункт «Вставити рядки аркуша» для додавання несуміжних рядків у таблицю Excel.