Як позбутися від каменя в сечоводі. Як за допомогою редьки вивести камені.

Основною причиною розвитку сечокам'яної хвороби є порушення обміну речовин. Саме тому камені в сечоводі можуть бути виявлені в будь-якому віці. Хвороба небезпечна ускладненнями, тому відразу після постановки діагнозу необхідно приступити до лікування.
Інструкція
1
Діагностика захворювання здійснюється урологом, тому при виникненні болю в нижній частині живота, що супроводжуються підвищенням температури, порушенням сечовипускання, появою крові в сечі негайно зверніться до фахівця. Лікування залежить від фізико-хімічного складу каменю. Перед проведенням терапії необхідно здати аналізи і пройти ультразвукове та рентгенологічне дослідження.
2
Якщо камінь в сечоводі має невеликий розмір, спробуйте позбутися від нього консервативними методами. Приймайте протизапальні та спазмолітичні препарати, призначені лікарем. При необхідності пройдіть курс антибактеріальної терапії. Пийте ліки, що розчиняють камені. Їх вибір здійснюється лікарем і залежить від складу конкрементів.
3
При неефективності медикаментозної терапії пройдіть лікування за методом дистанційної ударно-хвильової літотрипсії. З його допомогою можна розбити камені на дрібні фрагменти, які без праці вийдуть із сечоводу природним шляхом, або ж повністю розчинити їх.
4
Дотримуйтесь питний режим. При сечокам'яної хвороби необхідно щодня вживати не менше двох літрів рідини. Краще, якщо це буде звичайна вода, але не принесуть шкоди і трав'яні відвари, компоти, морси.
5
Дотримуйтеся дієти, яка полягає у відмові від продуктів, що викликають утворення каменів. При фосфатних конкрементах необхідно виключити м'ясо, здобу, жирні страви і молочні продукти. При уратних - печінка і нирки. При оксалатних каменю х протипоказаний шпинат, шоколад і цитрусові.
6
При неефективності консервативного лікування проводиться хірургічна операція. В залежності від локалізації та розміру конкрементів перевагу може бути віддано лапароскопії або уретеролітотомію. У деяких випадках можливе позбутися каменю через сечовідний катетер.