Як зробити японський світильник.

Японці славляться своїм умінням створювати красиві і практичні речі з паперу. Здавалося б, вогонь і папір - несумісні. Однак такий світильник служить не гірше скляного, світло від нього - м'який і розсіяний, що створює затишок і тепло в будинку.
Вам знадобиться
  • - 1,5 м тонкого бамбука;
  • - 2 м товстого бамбука;
  • - квадратна дерев'яна пластинка (2 см завтовшки і приблизно 35х35 см);
  • - рисовий папір;
  • - клей «Момент»;
  • - декоративна мотузка-соломка.
Інструкція
1
Візьміть бамбукову паличку і наріжте на 4 однакових шматочка, приблизно по тридцять сантиметрів кожна (по п'ять сантиметрів на склейку і двадцять сантиметрів на раму ліхтаря). Відріжте ще чотири палички рази в два товще, ніж 4 попередні, приблизно по 40 сантиметрів завдовжки.
2
Проробіть 4 дірочки в дерев'яній платівці рівно за розміром підстав сорока сантиметрових паличок на відстані 30 сантиметрів один від одного. Палички повинні дуже щільно увійти до платівки. Зробіть в центрі пластини отвір для лампочки і патрона.
3
Зберіть верхню частину рами. Візьміть дві тридцяти сантиметрові палички, покладіть одна на іншу навхрест на відстані 5 сантиметрів від краю. Скріпіть їх клеєм, а потім обмотайте декоративної соломою.
4
Зробіть кілька витків до перехрещення і кілька - після на кожній паличці, а потім - в місці перехрещення вздовж і впоперек, щоб додатково стягнути палички один з одним. Повинен вийти трикутник.
5
Скріпіть таким же чином ще дві палички по тридцять сантиметрів. Акуратно склейте два трикутника між собою вільними кінцями паличок, щоб вийшов квадрат. Обмотайте місця з'єднання декоративної соломою щільно і достатньою густо, щоб вона служила не тільки прикрасою, але і додатковим кріпленням.
6
Нанесіть трохи клею всередину на краю отворів у дерев'яній пластині, вставте довгі сорока сантиметрові палички в змащені клеєм отвори, простягніть їх вниз так, щоб знизу залишилося близько 5 сантиметрів вільного кінця.
7
Обмотайте кожну паличку декоративної соломою під дерев'яною пластиною досить щільно, щоб утворився товстенький лубок, на який як би спирається пластина, зав'яжіть, закріпіть солому. Обмотайте так само палички над пластиною.
8
Вставте патрон в центральний отвір. Закріпіть за допомогою клею і декоративної соломи квадратну верхню раму на довгих кінцях. Затягніть ліхтар з чотирьох сторін рисової папером, підклеюючи її до бамбукових паличок.