Як нагладіть стрілки на брюках.

Штани зі стрілками - важлива частина ділового гардеробу чоловіка. «Подвійні», «поїхали» стрілки надають чоловікові неохайний і непрезентабельний вигляд. Вони можуть зіпсувати враження від будь-якого, навіть самого дорогого костюма. Звичайно, самий простий і швидкий спосіб зробити стрілки - це віддати брюки в хімчистку. Однак якщо такої можливості немає, цілком можливо впоратися з цією проблемою самостійно.
Вам знадобиться
  • - мило;
  • - дві монетки або гребінець;
  • - вода;
  • - нитки;
  • - голка;
  • - булавки;
  • - марля;
  • - праска;
  • - ножиці.
Інструкція
1
Візьміть брюки лицьовою стороною назовні і акуратно складіть їх. Складати слід таким чином, щоб виточки у верхній частині брюк, а також внутрішні і зовнішні шви на одній і іншій штанині збіглися. Закріпіть тканину в такому положенні за допомогою голки і ниток. Не слід міцно пришивати - зробіть один-два стібка. Для цих же цілей можна використовувати булавки, заколовши ними тканину.
2
Акуратно розправте брюки і переконайтеся в тому, що стрілки намічені правильно. Візьміть чисту гребінець з частими зубами. Змочіть її водою. Вставте тканину однією з штанин між зубів гребінця. Проведіть гребінцем по всій штанини.
3
Ще раз намочіть гребінець водою і повторіть процедуру з другої штаниною, діючи за аналогією. Якщо ви не знайшли вдома підходящу гребінець, можна використовувати дві монетки, затиснувши тканину між ними.
4
Звільніть скріплену тканину штанів, вийнявши шпильки або розрізавши нитки за допомогою ножиць.
5
Виверніть брюки на виворітну сторону. Візьміть шматок сухого мила і натріть їм тканину по всій довжині вироби в тих місцях, де намічені « стрілки ».
6
Виверніть брюки на лицьову сторону. Ще раз акуратно складіть, поєднуючи шви і виточки. Помістіть на прасувальну дошку. Розгладьте рукою верхню частину брюк. Зафіксуйте тканину на поверхні прасувальної дошки за допомогою шпильок.
7
Візьміть м'яку тканину, наприклад, марлю. Намочіть і ретельно відіжміть. Тканина повинна бути вологою, а не мокрою. Для додаткової фіксації «стрілок» можна змочити марлю в мильному розчині.
8
Пропрасуйте складені брюки через марлю. Переконайтеся в тому, що стрілки виходять рівними.
9
Витягніть булавки, звільнивши брюки. Отгладьте кожну штанину окремо, починаючи з внутрішньої сторони. «Стрілки» готові. Завдяки застосуванню мила такі стрілки будуть довго триматися на тканини.
Часто жінки стикаються з проблемою: як правильно гладити брюки. Здавалося б, нічого складного, але результатом якісної роботи служать чіткі стрілки на колошах. Доведено на практиці, що краще за чоловіка з цим ніхто не впорається. І проте, необхідно врахувати декілька моментів.
Інструкція
1
Приготуйте прасувальну дошку, праску, встановіть на ньому режим оптимальної температури; включите хорошу музику і починайте процес. Робіть все з хорошим настроєм.
2
Перевірте внутрішні шви. При необхідності притисніть їх праскою. В іншому випадку, з зам'ятих швами ви не зможете випрасувати штани якісно.
3
Візьміть брюки за низ і складіть брючини так, щоб кроковий і бічний шви (поздовжні) збігалися один з одним по всій довжині від низу до коліна.
4
Змастіть місця, де будуть стрілки сухим милом для того, щоб вони краще і довше трималися. Від мила можуть залишитися розводи, тому брючини можна змочити пивом. Для цієї ж мети намочіть марлю або ганчірку, через яку будете гладити, в оцті або мильному розчині.
5
Верхню штанин посуньте назад. Пропрасуйте її з внутрішньої сторони через мокру марлю, ганчірку або газету, щоб штани не блищали. Загладьте спочатку задню стрілку, а потім передню.
6
Переверніть брюки так, щоб прасування штанина виявилася зверху. Пропрасуйте її з зовнішнього боку і посуньте назад. Так само загладжуємо спочатку задню, а потім передню стрілку.
7
На гострому кінці прасувальної дошки пропрасуйте брюки зверху в розгорнутому вигляді.
8
Складіть одну штанин по нижній частині стрілки для того, щоб відпрасувати верхню частину. Те ж саме виконайте з другою брючина.
9
Перевірте стрілки. Передні повинні збігатися нагорі з витачками або складкою на талії, а задні повинні сходитися у пояса біля заднього шва.
10
Часто постає питання загладжування стрілок на рукавах сорочки. Загладжувати чи ні, нехай вирішить ваш чоловік. Багатьом не подобаються стрілки на рукавах. Проте, покладіть рукав на прасувальну дошку так, щоб верхня частина рукава була продовженням лінії плеча. Пропрасуйте вздовж цієї лінії, при цьому на манжеті не повинно утворитися ніяких стрілок.