Як уповільнити процесор.

Для стабілізації роботи центрального процесора іноді знижують його характеристики. Це дозволяє ЦП витрачати менше енергії, що особливо актуально для мобільних комп'ютерів, які постійно працюють від акумулятора.
Вам знадобиться
  • - Clock Gen.
Інструкція
1
Якщо ви хочете сповільнити центральний процесор після невдалого розгону, то включите комп'ютер і перейдіть в меню BIOS. Знайдіть підменю Chipset Configurations або Advanced Chipset. Перейдіть до пункту, що дозволяє змінити частоту шини або множник ЦП. Виберіть необхідні параметри роботи процесора . Понизьте напруга, що подається на ЦП.
2
Збережіть зміни. Перезавантажте комп'ютер і виконайте тест стабільності центрального процесорного пристрою. Для цього можна використовувати утиліту Clock Gen.
3
При роботі з мобільним комп'ютером можна оптимізувати продуктивність процесора , використовуючи функції операційної системи Windows. Відкрийте панель управління і виберіть меню «Система і безпека».
4
Перейдіть в підменю «Електроживлення», виділіть прапорцем готовий шаблон і натисніть кнопку «настройки плану». Перейдіть в меню «Змінити додаткові параметри».
5
Знайдіть пункт «Управління харчуванням процесора » і розгорніть підпункт «Мінімальна стан». Виставите значення мінімального стану центрального процесора при роботі від акумуляторної батареї і електромережі. Аналогічним чином зміните показники в підпункті «Максимальне стан».
6
Натисніть кнопку «Застосувати» і закрийте меню налаштувань. Вимкніть автоматичну зміну плану електроживлення при підключенні зарядного пристрою.
7
Для зміни параметрів роботи центрального процесора в системі Windows використовуйте програму Clock Gen. Запустіть її і змініть положення бігунка в пункті CPU Frequency. Пам'ятайте про те, що в даному випадку зміна продуктивності процесора відбуватиметься тільки після завантаження ОС.