Як закріпити картину на стіні.

Картини служать гарною прикрасою інтер'єру будь-якого приміщення. Зі смаком підібране зображення надає загальному вигляду кімнати вишуканість і затишок. При цьому важливо знайти для картини правильне місце і надійно закріпити її на стіні. Кріпити картину можна кількома способами, вибір залежить від конструкції рами і ваших технічних можливостей.
Вам знадобиться
  • - рулетка;
  • - вимірювальна лінійка;
  • - олівець;
  • - дюбелі;
  • - шурупи;
  • - карниз;
  • - волосінь;
  • - електрична дриль;
  • - свердло.
Інструкція
1
Визначте місце, де повинна висіти картина. При цьому враховуйте оптимальну висоту розташування, а також взаємне розміщення інших предметів інтер'єру. Приміряйте картину до обраного місця, скориставшись допомогою напарника. Намітьте олівцем на стіні точку, відповідну одному з кутів рамки.
2
Якщо ви прихильник простих і нехитрих рішень, використовуйте для підвішування картини звичайний цвях або шуруп. Просвердлите в стіні отвір, вставте в нього пластмасовий дюбель або дерев'яну пробку.
3
Вбийте в підготовлене місце цвях або вкрутити шуруп. При цьому кріпильний отвір повинне знаходитися за поверхнею картини. До задньої поверхні рамки горизонтально прикріпіть міцну нитку або шнур, щоб забезпечити невелике провисання. Тепер залишається повісити картину і вирівняти її.
4
Для більш якісного підвішування використовуйте так званий класичний кріплення, широко застосовуваний в галереях та виставкових залах. Прикріпіть до стіні дерев'яний профільований каркас або гнучкий карниз і підвісьте картину за допомогою лісок. Такий спосіб кріплення зручний, якщо ви хочете помістити на стіні кілька картин, пов'язаних загальною тематикою.
5
Проведіть на поверхні стіни рівну лінію. Вздовж лінії просвердлите ряд отворів, на яких будуть розміщені елементи кріплення. Кріплення встановіть на стіні за допомогою дюбелів і шурупів. На сполучні елементи кріплення насадите алюмінієвий профіль і заклацніть з невеликим зусиллям. Після збірки конструкції все з'єднувальні елементи повинні знаходитися всередині паза профільної рейки.
6
Якщо необхідно закріпити на стіні кілька картин на значному просторі, зістикуйте на стіні обрізані шматки профілю, довівши конструкцію кріплення до необхідної довжини. При цьому намагайтеся монтувати елементи так, щоб зрізана частина розташовувалася з краю.
7
Ліски, на яких будуть підвішуватися картини, вставте в паз з торця, заздалегідь накрутивши на них наконечники. Вставлену в профіль волосінь можна переміщати по довжині профілю, щоб вибрати найбільш зручне для картини місце. Кінці профілю закрийте пластмасовими заглушками.
Напевно, кожен погодиться з тим, що гола стіна виглядає набагато менш декоративно, ніж стіна, прикрашена красивою картиною, постером або фотографією в рамці. З давніх часів люди прикрашають свої будинки, роблячи їх затишніше і оригінальніше, і якщо ви придбали незвичайну картину , вам потрібно в першу чергу визначити, де вона буде висіти, а потім правильно і надійно закріпити її на стіні.
Інструкція
1
Те саме буде закріплена картина, залежить від матеріалу, з якого виготовлена стіна, а також від того, який спосіб кріплення ви вибираєте. Деякі стіни виготовлені з м'яких матеріалів - наприклад, цегла або гіпсоліт, і в цих випадках, для того щоб повісити картину , вам будуть потрібні тільки цвяхи і молоток. Якщо ж ви хочете повісити картину на несучу бетонну стіну, вам доведеться озброїтися дрилем або перфоратором, а також дюбелями і шурупами.
2
Найпростіше вбити в стіну цвях, на якому буде висіти картина, але попередньо вам потрібно точно визначити, де саме буде розташовуватися цвях, щоб розташування картини надалі відповідало вашим очікуванням.
3
Вбивши в стіну цвях і залишивши невелику відстань від стіни до капелюшки, закріпіть на задній поверхні картини міцний шнур. Повісьте картину за підготовлений шнур на цвях, а потім відрегулюйте висоту підвіски і кут нахилу картини.
4
Якщо картина велика і масивна, скористайтеся цвяхами і волосінню для її кріплення. Вбийте цвях у стіну в стик між стіновий панеллю і стельової плитою, а потім закріпіть на вбитих цвяхах волосінь, на яку потрібно повісити картину . Крім волосіні великою міцністю володіють сталеві та капронові нитки - їх можна закріпити на галерейною штанзі і підвісити на ці нитки картини.
5
У деяких випадках зручно скористатися спеціальними гачками - закріпіть гачки на сталевий штанзі діаметром трохи більше 2 см і підвісьте на них картину . Цей метод кріплення зручний тим, що ви в будь-який момент можете переважити картину в інше місце, не порушуючи цілісність стіни і не свердлячи в ній непотрібних отворів. Для кріплення труби, на яку вішаються гачки, пригвинтите спеціальні тримачі до стелі.
6
Ще один метод кріплення картин, відповідний для приміщень з дорогою обробкою стін, яку не хочеться псувати - це кріплення за допомогою стінових панелей. Для цього під час ремонту продумайте, де саме будуть розташовуватися картини і закріпіть гачки на облицювальних стінових панелях. Протягніть через гачки дріт або шнурок, щоб потім закріпити на ньому картини в потрібних місцях.