Як вирізати фігуру.

Часто після домашньої фотосесії видно, що ми вийшли добре, а ось фон на задньому плані зовсім не підходящий. Сьогодні ми будемо вчитися вирізати зображення людини і вставляти його в фотографію з фоном, який вам сподобається. Процес обробки займе близько 10 хвилин, для цього вам знадобиться плагін AKVIS SmartMask. Дотримуйтесь нашої покрокової інструкції.
Інструкція
1
Відкрийте фотознімок в редакторі. Створіть копію шару.
2
викличе плагін, за допомогою якого ми й будемо вирізати фігуру з фотографії. Для цього виконайте наступне: «Filters» - «AKVIS» - «SmartMask». Програма буде знаходитися за замовчуванням в режимі «Sharp».
3
Обведіть контур фігури синім кольором, а червоним кольором намітьте фон навколо людини.
4
Запустіть обробку зображення. Для цього натисніть на зелений кружечок зі стрілочкою, який знаходиться в правому верхньому куті над фотографією. Тепер фігура людини повинна бути синього кольору, а фон навколо неї - червоного.
5
Подивіться, як виглядатиме вирізана фігура, для цього виберіть прозорий фон і відключіть заливку і штрихи. Якщо вас все влаштовує - чудово! Якщо ні, наступний крок для вас. Ми будемо робити волосся більш реальними.
6
Увімкніть заливку і переключіться в режим «Soft». Цей режим відповідає за виділення з м'якими, плавними краями.
7
Треба збільшити розмір кисті до 50 і виберіть зелений олівець.
8
Зафарбуйте зеленим олівцем ті ділянки волосся, з якими не впорався попередній режим.
9
Натисніть знову зелену стрілочку, щоб обробити зображення в режим «Soft». Тепер залишилося позбутися плям старого фону, який знаходиться біля фігури.
10
Перейдіть в останній 3-й режим, яким ми ще не користувалися - «Complex». За допомогою цього режиму ми будемо обробляти фотографію вручну.
11
Виберіть на панелі інструментів «Лупу». Збільште зображення і приступайте до обробки проблемних місць.
12
Перейдіть в режим для перегляду початкового фотознімку. Виберіть колір, який вам потрібен для домальовування обробленої фотографії. Використовуючи синю і червону піпетки, виберіть кольору в поля «Зберегти кольору» і «Видалити кольору».
13
На панелі інструментів виберіть кисть «Magic Brush». Зайдіть в параметри цієї кисті виберіть прапорцем «Calculate».
14
Почніть проводити пензлем по волоссю. Тепер волосся виглядає природно.
15
Натисніть зелену галочку над фотографією, щоб зберегти отриману обробку. Тепер підставте будь фон, фотографія готова!