Як вибрати свою прошивку в iTunes. Як вибрати прошивку в itunes руками.

Однією з найбільш часто зустрічаються причин відновлення прошивки iPhone, iPod або iPad може стати проведення операції jailbreak або оновлення до останньої версії.
Інструкція
1
Переконайтеся, що резервне копіювання мобільного пристрою виконувалося додатком iTunes або здійсните процедуру створення резервної копії в ручному режимі.
2
Підключіть свій девайс до комп'ютера за допомогою спеціального USB-кабелч, що входить в комплект поставки, і дочекайтеся автоматичного визначення пристрою додатком.
3
Оберіть свій апарат в списку лівій панелі вікна програми iTunes і викличте його контекстне меню кліком правої кнопки миші.
4
Вкажіть команду «Створити резервну копію» і дочекайтеся завершення процесу.
5
Перейдіть по шляху: drive: \ Documents and Settings \ ім'я користувача \ Application Data \ Apple Computer \ iTunes \ імя_мобільного_устройства Software Update - для OS Windows; ім'я_диска:/Library/iTunes/імя_мобільного_устройства Software Update - для Mac OSі визначте збережений або створений файл резервної копії прошивки девайса. Файл повинен мати розширення * .ipsw.
6
Тримати функціональну клавішу Shift (для OS Windows) або функціональну клавішу Option (для Mac OS) і знову виберіть пристрій в списку лівій панелі програми iTunes.
7
Скористайтеся командою «Відновити з резервної копії" в випадаючому меню і вкажіть повний шлях до певного файлу необхідної прошивки в діалоговому вікні «Вибрати файл iTunes».
8
Підтвердіть виконання команди відновлення натисканням кнопки «Вибрати» і дочекайтеся завершення процесу.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що відновлення інформації, збереженої на мобільному пристрої, можливо тільки з використанням комп'ютера, обраного для проведення систематичних операцій синхронізації. При використанні іншого комп'ютера можливе відновлення тільки таких даних: - настройки мережі; - останні здійснені дзвінки; - облікові записи та збережені настройки електронної пошти; - фото- та відеофайли самого мобільного пристрою; - список контактів; - повідомлення і замітки.