Як зменшити розмір браслета годин. браслет для годинника не підходить розмір.

Металевий браслет містить надмірну кількість ланок, щоб його можна було підігнати під руку будь-якого діаметру. Звертатися для цього в майстерню зовсім не обов'язково.
Інструкція
1
Розгляньте ремінець. Він складається з двох типів деталей: пластин, кожна з яких має по дві поперечних щілини, і стяжок, які встановлюються в ці щілини і з'єднують між собою дві сусідні пластини. Деталі другого типу після установки загинаються із зворотного боку браслета .
2
Якщо ви придбали ремінець окремо від годин, перед підгонкою встановіть його на годинник. Визначити, скільки саме ланок необхідно видалити, без цього неможливо. Потім надіньте годинник і подивіться, звисають вони. Зовсім невелика свисание вважається нормальним - означає, браслет підходить до вашої руки і підганяти його не треба. Якщо ж виявилося, що діаметр ремінця значно більше діаметра руки, потрібно видалити одне або декілька ланок.
3
Щоб видалити ланка, відігніть одну тиснучу деталь з обох сторін, а сусідню - тільки з одного прилеглої до неї. Витягніть першу з них, і виявиться, що ви зможете витягти і одну пластину. Після цього вставте відігнуту частина другої стягивающей деталі в щілину залишилася пластини і знову загніть. Всі операції виконуйте акуратно, щоб не подряпати лицьову сторону браслета і щоб з зворотної сторони не з'явилися гострі кромки. Обов'язково збережіть віддалені деталі, особливо, якщо вони мають покриття з дорогоцінних металів.
4
Знову надіньте годинник і прийміть рішення про необхідність видалення наступної ланки. Завжди видаляйте їх тільки по одному, кожен раз приміряючи годинник. Якщо це правило не дотримуватися, можна ненавмисно зробити браслет занадто тугим і незручним для носіння. Такі годинники вам захочеться зняти через хвилину, до того ж, від них може затікати рука.
5
Якщо ж ви все ж випадково видалили зайву ланку, встановіть його на місце у зворотному порядку. Правда, після цього доведеться змиритися з тим, що вид браслета буде трохи зіпсований.