Як вставити нитку в швейну машину.

Щоб пошити або обробити річ, необхідно, насамперед, правильно вставити нитку в швейну машину. Існує певна послідовність виконання операцій.
Вам знадобиться
  • - швейна машина;
  • - котушка з нитками;
  • - шпулька
Інструкція
1
Намотайте нитка на шпульку. Для цього надіньте на основний стрижень, що знаходиться нагорі машинки, котушку з нитками, а порожню шпульку - на другий стрижень, який може розташовуватися як зверху, так і в нижній частині. Накрутіть кінець нитки на шпульку. Потім відключіть махове колесо швейної машини і крутите його, поки на шпульці не буде необхідності кількість ниток.
2
Підніміть лапку машинки, поставте у верхнє крайнє положення голку і важіль нітепротягівателя. Заправте верхню нитка , яка йде від котушки, протягується через декілька пристроїв і, потім вставляється у вушко голки.
3
Одягніть котушку з нитками на стрижень, який розташований у верхній частині машини. Простягайте нитка до нітенаправітеля - виїмці, що знаходиться на задній частині швейної машинки. Потім підведіть її до пристрою, що зветься регулятором натягу верхньої нитки.
4
Проведіть нитку між шайбами регулятора, обігніть його знизу. Звідти нитка за дротяний гачок, що знаходиться на одній з шайб регулятора. Потім направте її ще до одного гачка, розташованому ближче до нітепротягівателю. Звідти нитка в даний гачок.
5
Проведіть нитка в отвір нітепротягівателя через нітенаправітеля, які знаходяться біля самої голки. Потім, вставте нитка у вушко голки з боку, на якій знаходиться довгий жолобок. Верхня нитка заправлена.
6
Заправте нижню нитка . Візьміть шпульний ковпачок і шпульку, тримайте її так, щоб кінець нитки опускався в протилежний напрямок від косого вирізу ковпачка і був ближче до внутрішньої сторони шпульки.
7
Просмикніть нитку через косий розріз до притискної пружині, а потім в невеликий розріз на кінчику пружини. Злегка потягніть кінчик нитки, щоб перевірити правильність її заправки. Якщо нитка виходить легко, шпулька обертається вільно - все зроблено правильно. Нижня нитка заправлена.
8
Витягніть нижню нитка назовні. Поверніть на себе махове колесо (не забудьте підключити його), притримуючи верхню нитка . Голка з ниткою опуститься в отвір голкової пластини і зачепивши нижню нитка , знову підніметься наверх. Кінці обох ниток повинні виглядати назовні приблизно на 1-2 см.