Як викладати фотки.

Ви дуже любите фотографувати без різниці що: людей, природу, тварин, місто. Але нікому оцінити вашу майстерність? Це можна виправити. Якщо у вас накопичилося багато цікавих знімків, то ними обов'язково потрібно поділитися з світом, а не тільки зі своїми знайомими. Як? Потрібно викласти фотографії в інтернеті, тоді багато хто відразу дізнаються про ваші фотографічних здібностях. Дотримуйтесь нашої покрокової інструкції, ми розглянемо один із способів розміщення фотографій в мережі.
Інструкція
1
Зареєструйтеся на Яндексі, тут дуже зручно викладати багато фотографій одразу і досить проста реєстрація, яка не займе багато часу. Але ви можете зареєструватися і в іншому сервісі, де вам більше подобається.
2
Зайдіть на Яндекс фотки і натисніть кнопку «Завантажити фотки». Блакитна напис, яка знаходиться в лівому верхньому кутку. В центрі екрану з'явиться напис «Додати фотографії», натисніть на неї. Приступайте до вибору фотографій, які хочете винести на суд глядачів.
3
Натисніть внизу кнопку «Завантажити фото», після того як вибрали всі фотографії, які хочете викласти. Ці фотографії повинні відобразитися у вас в центрі екрану. Якщо передумали викладати якусь фотографію, знайдіть її номер і видаліть із загального списку.
4
Перейдіть до перегляду фотографій. Тепер потрібно вибрати розмір фотознімків і отримати код.
5
Оберіть 800 або 1024 пікселів. При цьому фотографія повинна займати більшу частину екрану, але і не виступати за нього. Фотознімок не повинен здаватися занадто маленьким на великому екрані.
6
Візьміть код, щоб вставить фотографію в html. Беріть готовий код, який потрібно вставити в ЖЖ або на будь-який інший сайт. Після у вас відкриється віконечко HTML.
7
Виберіть у вікні «Написати в співтовариство», впишіть назву фотографії і вставте код, який отримали у фотохостингу.
8
Пропишіть теги. Їх не потрібно вигадувати самим, вони вибираються із запропонованого вам списку.
9
Якщо будете викладати фотографії в іншому місці, будьте уважні, іноді бувають обмеження в розмірі фотографій, тут же ми самі вказували розмір фотознімку, що удобнее.Удачі!