Як включити друге ядро ??XP. Як зробити включення xp на 2 проца.

Друге ядро процесора зазвичай буває задіяно за умовчанням в операційній системі Windows XP, проте деякі програми вимагають його відключення для коректної роботи. Після цього можуть виникнути певні труднощі з поверненням до вихідних налаштувань.
Вам знадобиться
  • - програма оптимізації.
Інструкція
1
Переконайтеся в тому, що друге ядро процесора відключене. Для цього відкрийте диспетчер задач Windows за допомогою натискання клавіш Alt + Ctrl + Delete або Shift + Ctrl + Esc, після чого перейдіть на вкладку швидкодії системи. Зверніть увагу, на скільки частин поділено вікно завантаження процесора, якщо на два, то обидва ядра включені і функціонують на належному рівні.
2
У разі коли у вас функціонує тільки одне ядро з двох в операційній системі Windows XP скачайте і встановіть програму оптимізації, яка налаштовує роботу процесора. Після установки зайдіть в управління обладнанням вашого комп'ютера і включите роботу обох ядер процесора. В обов'язковому порядку перезавантажте комп'ютер, навіть якщо цього не вимагає програма оптимізації, не забудьте попередньо зберегти зроблені зміни.
3
Для перевірки роботи обох ядер комп'ютера увімкніть його і запустіть якусь гру або програму, системні вимоги якої передбачають наявність у вас двоядерного процесора. Запустіть диспетчер задач і на вкладці перегляду швидкодії системи перегляньте завантаженість обох елементів. Вона може бути різною для них, оскільки навантаження не завжди розподіляється рівномірно.
4
Увімкніть другого ядро процесора за допомогою відкату драйвера материнської плати, встановленого у вашому комп'ютері. Заздалегідь приготуйте драйвер для подальшої установки, найкраще оновленої версії. Переустановите програмне забезпечення, після чого заново перезавантажте комп'ютер.
5
Перевірте роботу обох ядер в диспетчері пристроїв. Дана послідовність працює в дуже рідкісних випадках. Також ви можете спробувати відновлення системи з більш раннього її стану, але в даному випадку відмінятися і інші вироблені вами зміни за період часу.
Корисна порада
Рідше вносите зміни в роботу процесора.