Як відкрити карту "Маестро".

Банківська картка Maestro випускаються в рамках платіжної системи MasterCard і дозволяють здійснювати покупки в магазинах, оплачувати деякі рахунки, робити розрахунки за послуги. Основним їх перевагою є простота і дешевизна обслуговування.
Інструкція
1
Оберіть банк, в якому ви хотіли б відкрити рахунок і пластикову карту Maestro. Пам'ятайте, що всі операції з використанням цієї карти здійснюються з обов'язковим введенням пароля і приймається до розрахунків тільки в точках продажів, відзначених знаком Maestro. Тому віддайте перевагу банку, що має велику мережу банкоматів, якщо раптом вам терміново доведеться перевести в готівку грошові кошти. Зверніть увагу, що ви не зможете отримати готівку з використанням банкомату іншого банку. Також майте на увазі, що картка Maestro, як і Visa Electron, не дозволяє здійснювати транзакції в інтернет-магазинах.
2
Зверніться в обраний банк з проханням оформити для вас пластикову карту Maestro. Заповніть заяву встановленої форми, врахуйте той факт, що на карту може бути не нанесена інформація про прізвища та імені її власника, але в заяві ці дані вказувати обов'язково. Пам'ятайте, що при собі необхідно мати документ, що засвідчує особу. Співробітник банку зніме копію з першої сторінки. Картку Maestro можуть отримати навіть особи, які досягли віку 14 років і встигли отримати паспорт.
3
Отримайте карту , запам'ятайте пін-код, надрукований на непрозорій частині конверта під захисним шаром. Повідомте його тільки тим людям, хто буде користуватися цією картою. Поповніть рахунок; саме цією сумою грошових коштів ви зможете оперувати, оплачуючи покупки і розраховуючись за послуги.
4
Замовте карту Maestro в режимі онлайн на сайті обраного банку, якщо ця опція доступна. Заповніть заяву, прикладіть копію першої сторінки паспорта. Деякі банки надають можливість кур'єрської доставки карти одержувачу, інші вимагають особистої присутності при оформленні договору, ці умови прописані на карті.
5
Зателефонуйте до відділення банку і замовте карту по телефону. Також ви можете залишити заявку на дзвінок співробітника банку на сайті.