Як обтягнути тканиною.

Ґудзики до того чи іншого виробу підібрати нескладно - благо, в магазинах представлений просто величезний вибір. Але якщо вам потрібні ґудзики, обтягнуті тканиною, то, ймовірно, такі гудзики доведеться зробити самостійно, адже і колір, і фактура тканини на ґудзиках повинна відповідати тій, з якої зшито виріб. Щоб зробити такі ґудзики своїми руками, коректний нижче.
Інструкція
1
Спосіб 1.Для цього способу вам будуть потрібні спеціальні болванки для виготовлення тканинних гудзиків. Вони продаються в магазинах фурнітури, бувають самих різних розмірів і виготовляються з самих різних матеріалів. Вибирайте металеві болванки лише в тому випадку, якщо впевнені, що надалі виріб з гудзиками ви не будете прати. Якщо виріб потрібно буде прати, то віддайте перевагу болванкам з пластіка.Каждая болванка складається з двох частин - основної, на якій є ніжка майбутньої гудзики, і задньої, яка являє собою кружечок з отвором.
2
Спочатку виріжте з тканини кілька кружалець, відповідних за розміром для роботи. У деяких наборах до гудзиків додаються спеціальні паперові круги, можете скористатися ними. Зробіть стільки гуртків, скільки у вас ґудзиків.
3
Тепер відріжте нитку потрібної довжини і на кінці зав'яжіть вузлик. Тепер візьміть гурток з тканини і по самому його краю прошийте його ниткою, спочатку не затягуючи. У вас вийшов кишеньку для гудзики. В цей кишеньку вставте болванку, а нитку затягніть.
4
Тепер затягніть нитку. Простежте, щоб складочки, що утворилися по краях, лежали рівно і акуратно, а якщо на вашій тканини є візерунки, переконайтеся, що вони лежать рівно і правильно. Після цього візьміть задній гурток гудзики, надіньте його на ніжку і притисніть якомога щільніше.
5
Спосіб 2.Чтоби обтягнути гудзик тканиною цим способом, придбайте спеціальне пристосування для обтягування. Воно являє собою пластиковий корпус, що складається з двох частин і має кілька отворів для виготовлення гудзиків різного діаметру. І, зрозуміло, як і в попередньому способі, вам будуть потрібні болванки для гудзиків.
6
Як і в попередньому способі, виріжте з тканини стільки кружечків, скільки вам потрібно зробити гудзиків. Якщо ви вирізаєте їх з тканини з візерунком, то уважно стежте за тим, як він розташований на кружочках.
7
Розташуйте тканинний кружечок на отворі пристосування, яке буде відповідати діаметру майбутньої гудзики. Кружечок розташовуйте акуратно, щоб тканина не змістилася і обтягнули гудзик правильно.
8
Тепер гудзик покладіть в отвір і сильно натисніть, щоб вона увійшла щільно. Після цього задню круглу стінку гудзики надіньте на ніжку, а потім другу половинку пристосування накладіть на першу і притисніть якомога щільніше. Тепер готову гудзик вийміть з отверстія.Ваші гудзики готові, ви можете сміливо пришивати їх на виріб.