Як бути, якщо друзі підводять. люди підводять.

Друзі - це люди, на яких завжди можна розраховувати. Вони потрібні не тільки для того, щоб ділити з людиною радість, але і щоб підтримати в скрутну хвилину. Неприємно і боляче буває дізнатися, що друг підвів, зрадив. Що робити в цьому випадку?
Інструкція
1
Поговоріть із загальними друзями чи батьками про причини того, що сталося. Можливо, ви з'ясуєте, що людина, яка вас підвів, давно заздрив вам або взагалі дружба мала місце тільки з вашого боку. Іноді друзям і батькам це видніше, але не завжди вони вважають за можливе втручатися у відносини.
2
Не приховуйте від одного, що ви розчаровані його поведінкою. Щирість - це те, чого не можна упускати в дружбі. Якщо зробите вигляд, що нічого не сталося і мовчки переварите образу, вам навряд чи вдасться викреслити зі своєї пам'яті зрада людини, на якого ви сподівалися, і відношення колишніми вже не будуть. Щира розмова дасть шанс вам і вашому товаришеві зрозуміти один одного, а можливо, і пробачити.
3
Після того як друг пояснить поведінку зі своєї точки зору, дайте собі час подумати. Проаналізуйте причини, що штовхнули одного на неправильний вчинок. Якщо не можете пробачити товариша, не варто прикидатися. Краще на час припинити спілкування з цією людиною. Повідомте одному, що вам потрібно перерву у стосунках.
4
Якщо ніяк не можете вирішити, було неправильне поводження одного по відношенню до вас просто збігом обставин чи він схильний до зради, влаштуйте перевірку. Смоделируйте ситуацію, в якій ваш товариш виявиться перед вибором: вчинити по відношенню до вас як справжній друг або ж зрадити вас на догоду своїм інтересам. Постарайтеся зробити все так, щоб друг не здогадувався про перевірку, інакше зникне чистота експерименту.
5
Якщо ви бачите, що друг підвів вас не навмисно, та й сам він щиро розкаюється, що не таїте на нього образи - в житті всяке буває, і друзями розкидатися не варто. У той же час, якщо товариш відстоює свою правоту, не розкаюється в тому, що підвів вас, подумайте - може бути, це не та людина, з яким варто дружити.
6
У будь-якому випадку, не варто сліпо довіряти тому, хто підводив вас колись. Якщо обставини змушують вас знову покластися на цю людину, подстрахуйтесь запасним варіантом поведінки.