Як пофарбувати торпеду. кращі матеріали для фарбування торпедо.

Найчастіше в автомобілі водій контактує з торпедою. Від частого використання вона з часом втрачає свій первозданний вигляд. Причиною подряпин, наприклад, можуть стати недбало кинуті ключі, які при русі ушкоджують поверхню. Прибрати всі подряпини і нерівності на торпеді може покраска.
Вам знадобиться
  • - інструменти;
  • - технічний паспорт автомобіля;
  • - грунтовка;
  • - мильний розчин;
  • - фарба.
Інструкція
1
Вивчіть структуру матеріалу, з якого зроблена торпеда. Зверніться до технічного паспорту. У ньому має бути зазначено, з чого виконана торпеда. Це необхідно для того, щоб правильно вибрати фарбу. Проконсультуйтеся з продавцем. Справа в тому, що деякі матеріали при попаданні на них фарби починають окислюватися і виділяти отруйні речовини.
2
Демонтуйте торпеду з салону авто. Вкрай не рекомендується проводити фарбування в автомобілі. Ви можете ненавмисно забруднити інші деталі салону. Також сидіння і обшивка вбере пари фарби, які дуже складно вивітрити. Для демонтажу зніміть рульове колесо. Від'єднайте всі заглушки і декоративні деталі. Знайдіть саморізи, які тримають торпеду , і відкрутіть їх. Акуратно зніміть торпеду з усіх засувок. Тепер від'єднайте всі колодки електронних пристроїв із зворотного боку. Витягніть торпеду через передню пасажирську двері.
3
Зніміть всі кнопочки з панелі, повністю звільніть її від будь-яких конструкцій. Ретельно вимийте поверхню мильним розчином. Сполосніть чистою водою. Після цього дайте висохнути. Знежирте поверхню, що фарбується, використовуючи мильний розчин великій концентрації.
4
Нанесіть шар грунтовки. Він повинен бути максимально тонким. Слідкуйте за тим, щоб грунтовка була рівномірно накладена на всі місця. дайте просохнути шару грунтовки. Потім знову знежирте і нанесіть перший шар фарби. Цей шар буде проявним, тобто він покаже погано заґрунтовані місця. Виправте їх, наклавши ще один шар грунтовки.
5
Пофарбуйте торпеду другим шаром фарби. Слідкуйте за рівномірним розподілом фарби на поверхню торпеди. Через 10-15 хвилин накладіть шар лаку. Залиште торпеду сохнути на кілька діб. Після цього відполіруйте поверхню, якщо на ній є патьоки. Встановіть пофарбовану торпеду в салон автомобіля.