Як вибрати шпалери на стелю.

В даний час існує два види шпалер під фарбування: структурні і грубоволокнисті. Їх можна перефарбувати в будь-який колір. До вибору стельових шпалер необхідно підходити відповідально.
Інструкція
1
Стельові шпалери можна перефарбувати в будь-який колір. Також ви можете нанести на матеріал шпалер візерунки і малюнки за трафаретом. Врахуйте, стійкість покриттів до вологого прибирання повністю залежить від якості яку застосовували фарби.
2
Структурні шпалери являють собою склеєні між собою шари паперу. Найчастіше вони зустрічаються білого кольору. Зверніть увагу на кількість шарів. Матеріал, який має три і більше шару має гарну жорсткістю. До того ж, він краще взаємодіє з клеєм. При наклеюванні клей необхідно наносити не на матеріал, а на поверхню стелі. Пофарбовані в декілька шарів шпалери легко можна замінити. Тришаровий матеріал буде залишати на стелі тонкий шар, на який можна буде рівно наклеїти нові шпалери будь-якого виду. Структурні шпалери зазвичай зустрічаються великої довжини і ширини. Стиків на стелі буде мало, а поверхня буде однорідною.
3
Грубоволокнисті шпалери складаються з двох шарів щільного паперу. Між ними знаходяться рівномірно розподілені і запресовані тирсу. Завдяки ним покриття здобуває зернисту фактуру. Такі шпалери не мають малюнка. Саме тому вам не потрібно буде «підганяти» полотна в місцях стиків. Такий матеріал можна перефарбовувати до 15 разів.
4
Великою популярністю користуються вінілові шпалери на флізеліновій основі. Вони володіють хорошими маскирующими властивостями. За допомогою такого матеріал можна легко згладити нерівності і тріщини. Поверхня стелі набуває додаткової міцності. Вінілові шпалери не розтягуються і не «сідають». Врахуйте, стійкість до стирання і вологості такі шпалери придбають тільки після фарбування верхнього вінілового шару. Існує кілька способів, за допомогою яких можна надати заключний вид стелі, обклеєних вініловими шпалерами. Приміром, стеля можна не фарбувати, а обробляти штукатуркою.