Як купити домашній кінотеатр.

Під домашнім кінотеатром зазвичай мають на увазі комплект обладнання, що складається з DVD-плеєра і супутньої акустичної системи. При виборі домашнього кінотеатру рекомендують керуватися певними правилами.
Інструкція
1
Почніть з вибору DVD-програвача. Це основний елемент домашнього кінотеатру. Переконайтеся в тому, що ви зможете без проблем підключити обраний DVD-плеєр до телевізора. Для цього уточніть наявність необхідних портів. Сучасні домашні кінотеатри оснащені як аналоговими каналами, так і цифровими (HDMI).
2
DVD-плеєр повинен мати вбудованим ресивером. Це дозволить пристрою правильно розподіляти і передавати звуковий сигнал акустичної системі. Найчастіше до складу домашніх кінотеатрів входять пасивні колонки, це означає, що в плеєрі повинен бути присутнім підсилювач.
3
Зверніть увагу на частоту дискретизації ресивера. Номінальне значення цього параметра не повинно бути менше 256 кГц. Це необхідно для відтворення якісного звукового сигналу.
4
Приступите до вибору акустичної системи. Сучасні домашні кінотеатри оснащують акустичною системою 5.1. Вона складається з центрального, фронтального і тилового каналу, а також сабвуфера. Досить складно оцінити якість звучання акустичної системи при купівлі кінотеатру. Візьміть з собою DVD-диск або USB-накопичувач із записаними на них звуковими доріжками. Увімкніть кінотеатр і оцініть якість звучання.
5
Пам'ятайте про те, що динаміки не повинні хрипіти і видавати сторонні шуми. Якщо через сателіти передається низькочастотний звук, значить ресивер працює неякісно. Ці сигнали повинні відтворюватися сабвуфером. Зверніть увагу на сумарну потужність акустичної системи. Для кімнати, площа якої складає менше 30 кв. м, необхідна потужність 80-100 Ватт.
6
При оцінці потужності враховуйте той факт, що великий її відсоток відводиться саме сабвуферу. Ви не отримаєте гучний якісний звук, маючи в розпорядженні 80-ватний сабвуфер і 4-ватних сателіти.