Як підібрати стрижку для жорсткого волосся. стрижки для жорсткого волосся хлопцям.

Щоб підібрати стрижку для жорсткого волосся, важливо враховувати не тільки структуру волоса, але і тип обличчя і фігури. Щоб ваш образ був гармонічний, варто пам'ятати про ваше індивідуальному стилі і в одязі, і в житті.
Інструкція
1
Стрижка не може існувати окремо від усього вашого образу. Тому підбирайте її, грунтуючись на типі особи, на особливостях фігури і загальному стилі в одязі, який ви віддаєте перевагу.
2
Ідеальною формою особи вважається овал. Тому у випадку з круглим, квадратним або трикутним типом особи стрижка покликана скорегувати його форму.
3
Враховуйте, що короткі стрижки «під хлопчика» йдуть мініатюрним і тендітним дівчатам. А ось на високих жінках вони виглядають не дуже добре: голова здається непропорційно маленькою. Також не рекомендуються подібні стрижки жінкам і дівчатам, які мають «чоловічий» тип фігури.
4
Зверніть увагу на те, що високим представницям прекрасної статі підходять гладкі зачіски завдовжки трохи нижче лінії підборіддя, так само як і «м'які хвилі» до плечей. Власницям же пишних форм не варто носити пряме довге стрижки: вони акцентують увагу на тілі. Зате довге хвилясте волосся и збалансують пропорції і допоможуть створити гармонійний образ.
5
Жорсткі волосся и від природи щільні і густі. Якщо стрижка підібрана вірно, то вони ідеально підкреслюють ефектну зовнішність своєї власниці, додаючи їй шарм і чарівність. Але такі волосся и важко вкладаються, під власною вагою «провисають» і не зберігають форму зачіски. Тому підбирайте стрижки, які не потребують ретельної і довгої укладання. Краще відмовитися від коротких стрижок «каре», «боб», т.к. в цьому випадку волосся Ти не будуть слухняно зберігати необхідну форму. Якщо дозволяє тип обличчя і фігури, зупиніть свій вибір на стрижці середньої довжини, без чубчика.
6
На жорстких волосся ах добре виглядає каскадная стрижка з довгою чубчиком. При бажанні таку стрижку можна навіть укласти різними способами. Наприклад, чубок можна або накрутити, або залишити прямий і зачесати набік. Укладку решти волосся зробити за допомогою бігуді середнього розміру. Почніть накручувати волосся и окремими невеликими пасмами від середини лоба у напрямку до потилиці, переходячи до бічних частинах голови. Коли ваші кучері будуть готові, нанесіть на них пінку або віск для укладання, збийте руками, надаючи бажану форму зачісці. Чубок зачешите набік.
7
Зверніть увагу на шаруваті стрижки, які дуже популярні останнім часом. Вони добре підходять для жорстких волосся. Майстер формує шари вільно, майже випадково, надаючи потрібний обсяг і м'яко коректуючи овал обличчя. Чубчик у цієї зачіски зазвичай пряма і досить довга. Стрижка не вимагає спеціальної укладки і ефектно виглядає.