Як ліпити ляльок з глини.

Ліплення з глини - складне, але цікаве захоплення, при належній старанності й терпінні воно буде не тільки доставляти вам радість створення, але і зможе приносити непоганий дохід. Спробуйте ліпити ляльок з глини, щоб перевірити себе і порадувати своїх близьких.
Вам знадобиться
  • - полімерна глина;
  • - стоматологічні інструменти: пінцет, шпатель, штопфером-гладилка, кюрет, скалер, скальпель і т.д.
  • - духовка.
Інструкція
1
Підберіть хороші матеріали. Врахуйте, для такої мініатюрної ліплення підходить тільки полімерна глина хорошої фірми, наприклад, Фимо pappen. Крім того, купіть інструменти, найкраще вибрати стоматологічні, для тонкої різання і ліплення.
2
Почніть ліпити тулуб немовляти (воно має бути приблизно в 2 рази більше голови), для цього зліпіть овал, трохи товщі до попки. Потім зліпіть ковбаску для стегон, розріжте її навпіл (не до кінця) і приліпите під кутом до тулуба. Акуратно розгладьте місце з'єднання і скальпелем сформуйте попку. У вас вийшла заготовка: тулуб і стегна.
3
Для того щоб зробити гомілки і ступні, знову розкачайте ковбаску (тонший, ніж стегна) і розріжте її навпіл. Зігніть кожну половинку під кутом 90? і обріжте одну половинку, щоб отримати ступню. Расплюсніте цей бік і акуратно закруглите, зробіть одну ніжку правою, а іншу лівої. Скальпелем наріжте пальчики, потім пригладьте кожен з них так, щоб він став округлим. Усередині ступні зробіть ямочку, щоб доповнити подібність. Прикладіть готові ніжки до колін і загладьте місце з'єднання.
4
Точно так само, як і ніжки, зліпіть ручки. Різниця полягає лише в тому, що їх можна ліпити не з двох частин, а з однієї ковбаски, просто загнув її в лікті. Пальчики ліпіть окремо або стисніть ручку малюка в кулачок, залежно від вашого бажання.
5
Приступайте до ліплення головки. Для цього скачайте кулю в два рази менше, ніж тулуб, і насадите його на паличку для зручності ліплення. Спочатку відзначте лінію очей, приблизно посередині голови. Потім візьміть маленький шматочок глини і приліпите його на місці носа. На місці рота зробіть ямочку. Розтушуйте все так, щоб обличчя стало єдиним цілим.
6
На місце щік приліпите два круглих шматочка глини , пам'ятайте, що у немовлят круглі щічки. Розкачайте тонку смужку і розмістіть її над очима, це будуть надбрівні дуги. Акуратно розтушуйте і пригладьте обличчя.
7
Два маленьких кульки приліпите всередині очей, очі повинні бути трохи опуклі. Візьміть кульку побільше і сформуйте губи, не лякайтеся, якщо спочатку вони будуть занадто опуклі. Скалером приберіть все зайве, в результаті личко немовляти стане схоже на справжнє.
8
Доповніть голову маленькими вушками, сформуйте вилиці і пріладьте її до тулуба за допомогою шиї.
9
Коли ви будете задоволені отриманим результатом, помістіть ляльку з глини в духовку і запечіть у відповідності з інструкцією.