Як вибрати електричну пилку.

Електрична пила стала незамінним помічником не тільки в період будівництва, але і в повсякденності. Вона полегшує роботи з обрізки дерев у саду, допомагає заготовити дрова для лазні та каміна і використовується при ремонтних роботах. Щоб вибрати відповідну пилку, необхідно знати можливості кожного типу інструментів.
Інструкція
1
Підберіть тип пілиСуществует безліч електропил, але залежно від типу різального елемента їх можна розділити на кілька видів: циркулярні, ланцюгові, лобзикові, шабельні. При ремонтних і будівельних роботах часто використовується циркулярна або дискова електропила. Ріжучим елементом є диски різних діаметрів і форми зуба. Підберіть необхідну модель інструменту: переносну або з нерухомим закріпленням на станині. Якщо вам потрібна точність у роботі, вибирайте нерухому електро пилку - вона дозволить зробити розпил матеріалу потрібної глибини під заданим кутом. Для виконання робіт невеликого об'єму доцільно придбати переносну модель циркулярної електропили. Вона оснащена рукояткою, що дозволяє повертати інструмент під час роботи.
2
Підберіть модель ланцюгової пілиДля теслярських робіт, для заготівлі дров та робіт в саду незамінна ланцюгова електропила. Ріжучим елементом у неї є ланцюг із зубами, від величини кроку якого залежить швидкість розпилу. Якщо вам важлива точність розпилу, вибирайте модель з функцією підтримки постійного числа обертів. Для проведення будівельних робіт з нарізкою великої кількості дощок, підберіть стрічкову електро пилку - в ній замість ланцюга встановлена сталева стрічка. Вона має велику потужність (750 - 1500 Вт), високу продуктивність і невелика кількість відходу у вигляді тирси.
3
Щоб зробити точні фігурні розрізи в будь-якому матеріалі, придбайте Лобзиковий електро пилку . Ріжучим елементом тут є пилочка, розмір, форма і заточка зуба якої підбирається для роботи з різними матеріалами: деревом, ДСП, пластмасою і металом. Лобзик забезпечена регулятором режиму розпилу та спеціальної лінійкою, що дозволяє випилювати точні отвори різної форми.
4
Підберіть модель сабельной пілиДля проведення покрівельних, слюсарних і монтажних робіт незамінна сабельная електропила. Якщо вам необхідно проводити роботу в важкодоступних місцях, придбайте такий інструмент. Його ріжучим елементом є коротка пилка (10-35 см), що дозволяє зробити все необхідний розпили. Замінюючи її, можна працювати з деревом, пластиком, металом та іншими матеріалами. Сабельная електропила забезпечена регулятором швидкості і протівовесним механізмом, що зменшує сильну вібрацію.
Зверніть увагу
Для робіт далеко від електромереж придбайте акумуляторну пилу - вона дозволить проводити розпилювальних роботи в автономному режимі.
Корисна порада
Вибирайте потужну електричну пилку - інструмент буде менш чутливий до нестабільного напрузі.