Як налаштувати мовну панель. Як встановити мовний покажчик на робочому столі.

Поточний мову введення тексту на робочому столі відображає мовна панель. Це дві перші латинські букви назви мови, наприклад RU - російська, EN - англійська. Перемикається мова поєднання клавіш «Ctrl + Shift» або «Alt + Shift».
Інструкція
1
Для того, щоб перемкнути мову, просто клікніть один раз лівою кнопкою миші на значок мови та виберіть зі викликаного меню потрібну мову.
2
Над мовною панеллю можна виконувати деякі дії. Меню цих дій викличте, натиснувши один раз правою кнопкою миші на значку мови. Розглянемо кілька дій над мовної панелью.Виберете пункт меню «Відновити панель задач». Панель відобразиться у верхньому правому куті, а з області повідомлень вона зникне. Якщо вам потрібно повернути назад мовну панель, просто перетягніть її лівою кнопкою мишці на колишнє місце. Натиснувши правою кнопкою миші на мовну панель, то вийде меню, аналогічне тому, що ми вже розглянули, але в ньому з'явиться ще кілька пунктів: - прозорість - панель стане прозорою; - текстові мітки - на панелі повністю відобразиться назва мови; - вертикально - панель відобразиться вертикально.
3
Виберіть пункт меню «Параметри». Перед вами відкриється вікно налаштування мовної панелі «Мови та служби текстового вводу». Виберіть один з встановлених мов введення для використання за замовчуванням, зі списку зверху. Ви можете додати необхідну мову або видалити зайвий однойменними кнопками.
4
Налаштуйте параметри клавіатури для перемикання мови, як зручно вам. Для цього виберіть закладку «Перемикання клавіатури». Тут ви можете налаштувати відключення режиму CAPS Lock, поєднання клавіш для перемикання мов, а також включення необхідного мови окремої клавішей.Для настройки потрібного режиму виділіть його мишкою і натисніть кнопку «Змінити поєднання клавіш». Виберіть потрібне сполучення і натисніть кнопку «ОК».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=AX8TePMj7j4
Корисна порада
Настійно рекомендую залишити для відключення режиму CAPS Lock клавішу CAPS Lock.