Як використовувати плойку. Як користуватися спіральної плойкою.

Щипці для волосся, або плойка, - універсальний і дуже простий у використанні прилад, що дає можливість створювати самі різні зачіски. Легкі хвилі, круті завитки і цілий каскад локонів - все це можна легко виконати в домашніх умовах, не вдаючись до послуг професійних стилістів.
Вам знадобиться
  • - плойка;
  • - мус для укладання;
  • - лак для волосся;
  • - гребінець з рідкими зубами.
Інструкція
1
Вимийте і ретельно висушіть волосся. Щоб зачіска вийшла довговічною, укладайте тільки абсолютно сухі пасма. Для закріплення локонів нанесіть на них мус. Тонким волоссю знадобиться піна легкої фіксації, важким і густим потрібно більш сильний засіб. Видавіть на долоню порцію мусу розміром з апельсин і розподіліть її по волоссю за допомогою гребінця.
2
Закріпіть основну масу волосся зажимами і відокремте від неї нешироку пасмо. Чим вона тонше, тим крутіше буде завиток. Починати краще з потилиці - так волосся не будуть плутатися. В останню чергу оформляються бічні локони і чубчик.
3
Розігрійте щипці. Ще раз розчешіть пасмо, злегка збризніть її лаком і акуратно накрутіть на плойку , починаючи з кінця. Закручуйте всю пасмо до коренів волосся або тільки частина - це залежить від ідеї зачіски. Тримайте щипці близько 15 секунд, після чого обережно вивільните локон, намагаючись не прим'яти завиток.
4
відкол ще одну пасмо і обробіть її таким же чином. Поступово завийте все волосся. Не розчісуйте їх, поки вони повністю не охолонуть. Завитки обприскати лаком для волосся і збийте пальцями - вийде ефект продуманого безладу на голові. Якщо ви хочете отримати пишні об'ємні кучері, нахиліть голову вниз і злегка пройдіться по волоссю гребінцем. Відкиньте їх назад, трохи пригладьте зверху, не приминаючи обсяг зачіски і закріпіть її лаком.
5
Вам потрібні круті локони-буклі? Їх завивають за допомогою спіральної плойки. Нанесіть на волосся піну сильної фіксації, ретельно розподіливши її за допомогою гребінця. Відокремте тонку пасмо і акуратно намотайте її на спіраль щипців, намагаючись укладати максимально рівно, щоб уникнути заломів. Обробляйте волосся близько 20 секунд. Звільніть локон, притримуючи його руками, щоб зберегти форму і зафіксуйте завитки лаком.