Як пити мінеральну воду "Єсентуки".

Мінеральна вода «Єсентуки» є лікувальною і пити її у великих кількостях, як питну, не можна. Оскільки вона містить мінеральні солі та хімічні елементи, то при безконтрольному її вживанні можна нашкодити навіть здоровому організму. А при правильному застосуванні, за призначенням лікаря, мінеральна вода приносить відчутну користь. Ознайомтеся з загальними рекомендаціями щодо лікування мінеральною водою «Єсентуки».
Вам знадобиться
  • - мінеральна вода «Єсентуки»;
  • - мірну склянку.
Інструкція
1
Відкрийте пляшку з мінеральною водою і залиште її відкритою на ніч, щоб вийшов вуглекислий газ. Справжня вода з джерела, розлита в пляшки на сучасному обладнанні за вдосконаленою технологією, нітрохи не поступається природного за змістом мінеральних солей і хімічних сполук. Крім вуглекислоти, яка перешкоджає розвитку мікроорганізмів, вода обробляється розчином срібла, що дозволяє їй зберігатися необмежений час без втрати цілющих властивостей.
2
Вранці відлийте з пляшки 1/2 склянки мінеральної води і підігрійте її в цьому стакані, на водяній бані, не вище температури тіла. Нагрівати до більш високої температури можна, так як ефективний вплив води « Єсентуки » на органи травлення відбувається саме в такому температурному режимі. Якщо перегріли - розбавте водою з пляшки до необхідної температури.
3
Пийте підігріту мінеральну воду повільно, маленькими ковтками за 1-1,5 години до їди 3-4 рази на день. Час і кількість прийомів призначає лікар. Тривалість лікування мінеральною водою « Єсентуки » зазвичай становить 24 - 30 днів. За цей час нормалізується робота всіх систем організму: проходять запальні явища в шлунку, нормалізується функція печінки, поліпшується обмін речовин. Повторне лікування проводять через 3-4 місяці за призначенням лікаря.
Зверніть увагу
Мінеральна вода «Єсентуки №17» містить 13 г мінеральних солей і хімічних елементів на 1 літр, це найвідоміша лікувальна мінеральна вода. «Єсентуки №4», яка має мінералізацію 9 г на літр, і «Єсентуки - Нова» відносяться до лікувально-столових вод.
Корисна порада
Купуйте мінеральну воду «Єсентуки» тільки в скляних пляшках, завжди перевіряйте місце виготовлення, вона повинна бути розлита у м Ессентукі.Поскольку мінеральна вода «Єсентуки» є у продажу під кількома номерами, приймайте ту, яку призначив лікар. Чи не втамовує спрагу мінеральною водою, для цього використовуйте питну воду.