Як намалювати флеш мультик.

Як для того щоб малювати на папері, необов'язково мати художню освіту, так і для того щоб намалювати флеш мультик, необов'язкові які-небудь глибокі пізнання. Досить виконання ряду простих кроків.
Інструкція
1
Вам знадобиться завантажити і встановити програму, в якій можливо намалювати мультфільм. Існує безліч таких програм, і всі вони мають схожий алгоритм роботи. Найбільш поширеною вважається Macromedia Flash Professional - на її прикладі і буде розглянуто даний процес.
2
Після запуску програми перед вами з'явиться панель інструментів, а також біле поле на сірому фоні. Біле поле - це робоча область, в якій вам належить створити мультфільм. На панелі інструментів ви зможете знайти безліч різних інструментів малювання - перо, окружність, лінія, олівець, кисть, і багато інших. Для створення найпростішого мультфільму вам буде потрібно кисть або олівець. Пам'ятайте, що товщина кисті залежить від зафарбовуваної області, в той час як товщина ліній олівця статична і залежить тільки від налаштувань.
3
Намалюйте в робочій області який-небудь об'єкт, який буде надалі змінювати своє місце розташування. Не робіть його занадто складним, достатньо буде зобразити який-небудь символ або просто знак, наприклад, смайлик.
4
Для переходу до наступного кадру майбутнього мультфільму натисніть на клавішу F7. В цьому випадку ви зможете намалювати новий кадр. Якщо ви хочете, щоб зображення залишилося без змін - натисніть на клавішу F6.
5
Найбільш простим варіантом для малювання нових кадрів буде той, в якому ви можете бачити попередній кадр. Для цього вам буде потрібно включити Оніон, розташовані на шкалі часу. Натисніть на них щоб побачити потрібні вам кадри. Оптимальним є промальовування з попереднього кадру, а не перегляд всіх кадрів відразу - так ви уникнете плутанини.
6
Для попереднього перегляду вашого мультфільму натисніть на клавішу Enter. Час мультфільму буде відображатися на шкалі часу. Якщо ви задоволені результатом, збережіть отриманий ролик за допомогою команд "Файл" - "Експорт". Збережіть мультфільм на комп'ютері у форматі swf, після чого ви зможете як подивитися його, так і завантажити в мережу.