Як відкрити свій бізнес з мінімальними затратами.

Для розвитку успішної підприємницької діяльності не потрібно бути дуже багатим і впливовим людиною, а просто необхідно діяти за планом. Адже зі створенням гарного бізнес-проекту можна втілити його в реальність з мінімальними затратами.
Інструкція
1
Запишіться на навчальні курси і пройдіть навчання. Їх дуже багато і можете вибрати найбільш підходяще напрямок для вас: нарощування нігтів, вій або волосся, перукарські послуги, курс візажиста або косметолога, пристрій свят. За навчання вам необхідно буде заплатити зовсім невелику суму. Відразу після проходження курсів ви зможете працювати у себе вдома, з виїздом до клієнтів або відкрити офіс.
2
Займіться написанням курсових, дипломних та контрольних робіт на замовлення. В цьому випадку від вас можуть знадобитися грошові кошти лише на рекламу, та й то тільки якщо ви подасте оголошення в газети. Якщо ж ви не хочете витрачати гроші, можете просто скористатися послугами інтернету і розмістити оголошення на спеціалізованих і популярне серед сайтах.
3
Створіть власну шиномонтажную майстерню. Цей бізнес не зажадає яких-небудь великих вкладень, ви можете працювати прямо в своєму гаражі (звичайно ж, якщо він у вас є). Вам необхідно лише придбати інструменти і невеликий пристрій для підняття легкових машин.
4
Займіться здачею квартир в оренду. Тут вам буде потрібно вкласти грошові кошти на придбання початкової бази власників по вашому місту. Потім помістіть якомога більше оголошень на спеціалізованих сайтах в інтернеті (Урал студент, е1, avito). Поступово ви зможете напрацювати клієнтську базу і відкрити власний офіс.
5
Спробуйте продавати косметику. Для цього вам необхідно зареєструватися в мережевій компанії, на зразок такої, як Оріфлейм, Ейвон або Фаберлік. Далі вам потрібно буде придбати кілька каталогів і почати по ним залучати клієнтів. В свою чергу, для залучення покупців можете створити власну групу або співтовариство в соціальній мережі (наприклад, в однокласниках).