Як оформити візу в Самарі.

Якщо ви вирішили отримати туристичну, гостьову, робочу або освітню візу в Самарі, то ви зможете оформити її в одному з консульств, в візовому центрі або через турфірму.
Інструкція
1
Підготуйте всі необхідні документи для отримання візи. Зазвичай це: - паспорт громадянина РФ (і ксерокопія); - закордонний паспорт; - 2 фото 3,5? 4,5 (на білому фоні); - документи, що підтверджують вашу фінансову спроможність (довідки з банку, спонсорський лист, довідка про доходи, пенсійне посвідчення та ін.); - поліс медичного страхування (на суму не менше € 30.000); - свідоцтва про народження дітей (якщо вони їдуть з вами).
2
Якщо ви збираєтеся в подорож на власній машині, вам будуть потрібні і завірені копії: - водійських прав; - документів на автомобіль; - страхового поліса на машину.
3
Для отримання гостьової візи вам також буде потрібно запрошення від друзів або родичів за кордоном, а для робочої - копія контракту, укладеного з іноземним роботодавцем і завірена в країні призначення. Студенти повинні представити договір на навчання в закордонному університеті або коледжі.
4
Зверніться в Об'єднаний візовий сервісний центр (вулиця Садова, д. 263), щоб отримати візи до Греції, Болгарію, Данію, Іспанію, Чехію і на Мальту. Уявіть всі документи. Протягом 6-ти робочих днів ви отримаєте візу в усі ці країни (крім Данії). Оформлення датської візи може протривати до 2-3 тижнів.
5
Якщо вам потрібна віза до Італії, зверніться до візового центру за адресою вулиця Фрунзе, д. 130. Зверніть увагу: за цією ж адресою ви зможете оформити і Шенгенську візу , представивши не менше, ніж за 3 місяці до поїздки всі необхідні документи в почесне консульство Італії, яка має право їх видавати (телефон: 8 (846) 310-64-01).
6
Зверніться в консульство Словенії для отримання візи в цю країну (Московське шосе, д. 4а), зателефонувавши і записавшись на прийом за телефоном: 8 (846) 276-44-45.
7
Якщо ви хочете оформити будь-яку візу швидше, укладіть договір з одним з турагентств Самари, які мають право діяти по довіреності в інтересах клієнтів. З ними ж вам доведеться співпрацювати і для виїзду в країни, представництва яких розташовані в інших містах.