Як навести порядок в домі швидко. Як підтримувати порядок в домі.

Іноді прибирання доводиться проводити в авральних умовах - ви раптово дізнаєтеся про незапланованому візиті або просто немає часу на те, щоб докладно і спокійно все прибрати. В таких ситуаціях непогано завжди мати під рукою універсальний план.
Інструкція
1
Спочатку розгребіть кути. Якщо по кутах у вас не розкладені різні коробки і не валяються речі, то кімната одразу набуває іншого вигляду. Почніть наведення порядку з кутів - розберіть завали і очистіть їх.
2
Приготуйте два великих мішки і розсортуйте все, що валяється на підлозі, на столі, на дивані і т.д. В один складіть все, що ви хочете викинути - непотрібні папірці, фантики від цукерок і пр. В іншій пакет зберіть речі, які потрібно розставити по місцях або прибрати по шафах - зараз вам ніколи цим займатися. Приберіть його в комору і не забудьте потім розібрати.
3
Пропилососьте квартиру - це не займе багато часу і дозволить вам швидко позбутися від пилу на будь-якій поверхні. Якщо ви будете ще й підмітати, то прибирання затягнеться, тому обробіть пилососом килими, лінолеум і килимки у ванній і туалеті. Помийте підлоги з використанням спеціальних рідин - вони будуть блищати, і це відразу кинеться в очі.
4
Ви можете швидко змінити скатертину, розстелити декоративні серветки і поставити на чільне місце вазу з квітами. Брудні плями на дивані або кріслах можна замаскувати невеликими подушечками або просто змінити комплект покривал або чохлів.
5
Обов'язково почистите сантехніку, адже гості напевно захочуть вимити руки і скористатися вашим санвузлом. На кілька хвилин залийте унітаз і раковини сильнодіючим засобом і вирушайте пилососити. Після закінчення 15-20 хвилин вам залишиться лише обробити щіткою і ганчірками поверхні, видаляючи бруд і почистити дзеркало. Повісьте пару свіжих рушників, перевірте наявність туалетного паперу і збризніть приміщення освіжувачем повітря.
6
Обов'язково провітріть квартиру, відкривши всі вікна на декілька хвилин. Якщо ви не плануєте готувати, то окропити кімнати легкими, ненав'язливими духами.
7
Якщо у вас ще залишився час, то смахніте пил з видимих частин меблів, витріть екран телевізора і всі поверхні, на яких шар пилу може бути особливо помітний.
8
Приділіть увагу собі - саме на ваш зовнішній вигляд звернуть увагу гості, переступивши поріг вашого будинку. Переодягніться, подкрасьте очі і губи, зачешіться і вирушайте зустрічати гостей.
Здається, що чим більше квартира, тим складніше підтримувати в ній порядок . Звичайно, невелике приміщення можна прибрати швидше. Але якщо підійти до цього процесу зі знанням справи, навіть п'ятикімнатні апартаменти за півгодини будуть виблискувати чистотою.
Інструкція
1
Щоб не витрачати довгі години на капітальне прибирання, заведіть правило - кожен день п'ятнадцять - двадцять хвилин приділяйте приведенню квартири в порядок . Розділіть приміщення на зони, тоді все вийде.
2
За п'ятнадцять хвилин можна помити підлогу на кухні і начистити до блиску плиту, раковину, кран. Нехай це буде завдання на понеділок. У прибиранні використовуйте ганчірки з мікрофібри і засоби для чищення різних поверхонь. Тоді не залишиться розлучень, і бруд ототрется дуже швидко.
3
У вівторок - пилососьте килими у всій квартирі і протирайте ламінат або паркет вологою ганчіркою зі спеціальним засобом. Це займе десять - п'ятнадцять хвилин. Ще п'ять хвилин - протирайте пил.
4
Середа - мийте підвіконня, люстри, світильники. Протирайте міжкімнатні двері. Придбайте щітку з гнеться ручкою і губкою. Тоді прибирання важкодоступних поверхонь стане зовсім не складно.
5
четвер - чистите ванну і мийте плитку. Натирайте до блиску кран і душ. Для цього двадцяти хвилин достатньо. Щоб не заводилася цвіль, частіше залишайте двері в ванну відкритою і не закривайте її після прийняття душу.
6
п'ятницю - не дуже приємне заняття - прибирання туалетної кімнати та чистка унітазу. Використовуйте спеціальні засоби, які запобігають розмноженню шкідливих бактерій, і йоржик, здатний проникнути в самі важкодоступні частини сантехніки.
7
суботу і неділю - дні вихідні. Тому все, що потрібно - розкласти в шафи речі, якщо ви випадково розставили їх на спинках стільців. Таким чином, ваша квартира буде в чистоті завжди. І навіть несподівані гості не застигнутий вас зненацька.
Зверніть увагу
Кладіть речі на свої місця. Тоді ви не лише збережете чистоту в квартирі, але і завжди будете знати де що лежить.
Корисна порада
Підтримуйте квартиру в чистоті, тоді час на прибирання скоротитися в рази. Чи не збираєте брудний посуд - простіше помити дві тарілки одразу після їди, ніж увечері розгрібати завали каструль і чашок в раковині.