Як вибрати керамічну плиту.

Керамічні плити міцно входять в наш побут. Вони готують їжу швидше звичайних моделей, прості в управлінні і підходять до сучасного інтер'єру. Якщо ви хочете користуватися на кухні керамічної плитою, слід знати деякі особливості цього електричного приладу.
Інструкція
1
Підберіть тип нагрівального Елементал плитах з керамічної робочою поверхнею використовується декілька типів нагрівачів: спіральні, стрічкові, галогенові, індукційні. Нагрівання спіральних і стрічкових елементів відбувається так само, як в звичайних електричних пічках. Тільки тут вони закриваються не чавунними конфорками, а шаром склокераміки з розміченими колами, а тому сковороди і каструлі розігріваються набагато швидше.
2
Якщо ви хочете затрачати менше часу на приготування їжі, вибирайте керамічну плиту з галогеновим нагрівачем. При включенні конфорки одразу створюється потужне теплове випромінювання. Посуд стає гарячої миттєво, оскільки тут як елемент використовується трубка, заповнена парами галогену.
3
Зупиніть свою увагу на плитах з індукційним типом нагрівання. У цих моделях швидко розігрівається сам посуд, а плита залишається холодною. За вручений поверхнею такої керамічної плити просто доглядати, адже краплі їжі не прісихают і легко видаляються. Важливо й те, що про індукційний нагрівач не можна обпектися - він залишається холодним.
4
Підберіть модель конфорокКераміческіе плити виконуються з двоконтурними і Трьохконтурне конфорками, щоб можна було змінити площу нагріву поверхні в залежності від розміру дна сковороди. Якщо ви часто готуєте їжу в овальній посуді, вибирайте плиту , де можна круглу форму конфорки перемкнути на овальну форму. Зверніть увагу на моделі з автоматичною підстроюванням площі нагріву - достатньо просто поставити каструлю на конфорку і вам буде забезпечений рівномірний нагрів. Незайвим для плити буде функція автоматичного вимкнення. Якщо вміст каструлі досить нагрілося і закипіло, конфорка вимикається.
Зверніть увагу
Уникайте потрапляння на гарячу плиту холодної води - керамічна поверхня боїться різкого перепаду температур.
Корисна порада
Для приготування їжі на керамічній плиті необхідна посуд, дно якої не має дефектів і щільно прилягає до конфорка.