Як витягувати картинку з відео. вирізати кадр з відео онлайн.

Витягувати стоп-кадри з відеоролика можна за допомогою великої кількості популярних плеєрів, наприклад, в Сlassic Media Player. У стандартній комплектації Windows є програма Movie Maker (в нових версіях Windows - «Кіностудія Windows Live»), яка також дозволить вам зробити скріншот. Можна скористатися і сторонніми відеоредакторами. Наприклад, в безкоштовній програмі Avidemux ви зможете не тільки зберегти якийсь один кадр, а розбити на картинки весь відеоролик або тільки якусь його частину.
Інструкція
1
Classic Media PlayerОткройте відео в програмі Classic Media Player. Якщо на вашому комп'ютері такого немає, завантажити його можна звідси: http://sourceforge.net/projects/mpc-hc/. Призупините відтворення на потрібному кадрі. Виберіть у меню File рядок Save Image або натисніть комбінацію клавіш Alt + I. Задайте шлях для збереження стоп-кадру, ім'я файлу і формат збереження - BMP, PNG, JPG. Натисніть на кнопку «Зберегти».
2
Movie MakerСохраніте картинку за допомогою програми Movie Maker зі стандартного комплекту Windows (крім Windows 7 і Vista). Для цього запустіть програму (меню «Пуск» - «Всі програми» - «Стандартні» - «Розваги») і виберіть у меню рядок «Імпорт в збірники». Знайдіть потрібний відеофайл. Почекайте деякий час, поки ролик завантажиться в програму - відео буде розбито на невеликі кліпи.
3
Відтворіть кліп, в якому знаходиться цікавить вас кадр. Призупините відтворення в потрібному місці та натисніть на кнопку «Сфотографувати», розташовану в правому нижньому кутку вікна попереднього перегляду. Задайте шлях для збереження картинки і ім'я файлу - стоп-кадр буде збережений у форматі JPG.
4
Кіностудія Windows LiveВоспользуйтесь програмою «Кіностудія Windows Live», якщо у вас ОС Windows 7 або Vista. Запустіть програму (меню «Пуск» - «Всі програми»). Клацніть по правій області вікна програми і виберіть потрібний вам відеофайл. Почекайте деякий час, поки ролик цілком завантажиться - програма розділить його на невеликі фрагменти.
5
Виділіть відрізок відеоролика, в якому міститься Вас кадр. Відтворіть його і призупините в потрібному місці. Відкрийте в меню програми вкладку «Главная» та натисніть на кнопку «Моментальний знімок». Задайте шлях для збереження зображення і його ім'я. Файл буде збережений у форматі PNG.
6
AvidemuxІспользуйте для створення стоп-кадру відеоредактор Awidemux. Його можна безкоштовно скачати з офіційної сторінки http://fixounet.free.fr/avidemux/download.html. Відкрийте потрібний вам відеоролик через меню File або використовуйте комбінацію клавіш Ctrl + O.
7
Оберіть потрібний кадр. Для цього можна запустити відтворення або скористатися повзунком. У меню File виберіть рядок Save. У меню, клацніть по рядку, відповідної потрібному формату збереження зображення: BMP або JPEG. Задайте шлях для збереження і ім'я майбутньої картинки. Зверніть увагу, що ім'я файлу треба буде вводити разом з розширенням. Наприклад, «Скріншот.jpg"». Програма не проставляє розширення автоматично, а без цього ви не зможете потім відкрити файл.
8
Розбийте на окремі картинки відрізок відео або весь ролик цілком. Для цього виберіть початкову (А) і кінцеву (В) точки відрізка, використовуючи інструментарій програми - відповідні кнопки знаходяться під вікном перегляду. За замовчуванням точка А відповідає початку відео, а В - кінця, так що якщо вам потрібно зберегти у вигляді послідовності картинок весь ролик цілком, можете відразу переходити до наступного кроку.
9
Зробіть перехід: меню File - Save - Save Selection As JPEG Image. Задайте шлях для збереження файлів - краще спеціально для цього створити окрему папку. Вкажіть ім'я першого кадру з розширенням. Наприклад, «Скріншот.jpg"». Усі наступні картинки автоматично отримають те ж саме ім'я з додаванням порядкового номера. Наприклад, «Скріншот0035.jpg"». Натисніть на кнопку «Зберегти» і почекайте якийсь час - всі кадри вибраного відрізка будуть збережені у вигляді окремих картинок у зазначеній вами папці.