Як намалювати особа клоуна. Як намалювати клоуна поетапно.

За допомогою звичайного театрального гриму або спеціальних фарб ви можете намалювати собі, друзям або дітям обличчя справжнього клоуна. Все, що вам потрібно - це яскраві фарби і ваша фантазія.
Вам знадобиться
  • Грим, підводного олівець, пудра.
Інструкція
1
Придбайте театральний грим або спеціальні фарби в спеціальних магазинах, що спеціалізуються на продажу карнавальних костюмів, атрибутів до свята і взагалі для виступів на сцені. Так само можна використовувати і звичайну косметику - чорний підводного олівець, яскрава помада, тіні, пудра.
2
Виберіть за зразок якої-небудь грим клоуна. Зображення ви можете подивитися в інтернеті. Приготуйте всі потрібні матеріали. Перед роботою нанесіть на особа тональний або звичайний дитячий крем. Тональний крем допоможе вирівняти загальний колір шкіри обличчя (якщо ви не будете покривати особа білим гримом). Наявність на обличчі крему допоможе потім зняти малюнок гриму.
3
Якщо основа маски клоуна біла, то нанесіть білий грим на всю поверхню обличчя рівними шарами за допомогою шматочка поролону. Можете окреслити потім кордону білої маски чорним підводним олівцем. Якщо ж білої маски немає, то чорним олівцем намалюйте собі основні елементи.
4
Вивчіть малюнок-зразок клоунського особи. Як правило, всі вони малюються однаково - це обведення очей, червоний ніс, обведення губ, підняті брови. Так само можливо присутність круглих маленьких щік, сльози, зірочки та інших дрібниць. Допустимо зробити не просто обведення - коло навколо ока - а намалювати навколо ока зірочку, овал, сонечко та інше.
5
Розмір губ також збільште обведенням. Брови можете намалювати будиночком, дугою, овалами, можна просто позначити кружками. Ніс можете зробити різних розмірів - тільки кружок на кінчику, трикутник від кінчика до перенісся, або захопити ще й ніздрі.
6
Коли виконаний малюнок олівцем - виконайте зафарбовування позначених областей. Зазвичай все виконується в одному тоні або кількома яскравими квітами. Наприклад - очі сині, ніс і губи - червоні, щоки - рожеві або помаранчеві. Ці області зафарбовуйте маленьким шматочком поролону, пензликом або ватною паличкою. Можна і кінчиком пальця, тільки періодично витирайте його про серветку.
7
Коли колір завдано - візьміть пудру і покрийте особа легким шаром білого порошку. Для цього візьміть шматочок вати або спеціальний диск і легкими поплескування наносите пудру на особа . Вона забезпечить вам легку матовість, і, коли ви спітнієте, грим НЕ БУДЕ яскраво блищати і текти. Чорним підводним олівцем подкорректируйте лінії обведення, якщо треба. Особа клоуна готово!