Як позбутися від рідини в коліні.

Запалення синовіальної рідини в колінному суглобі відбувається внаслідок травми, інфекції або ревматичного захворювання. Також причиною захворювання може бути алергія або гемофілія. Лікування синовіту залежить від причин його виникнення. Розрізняють дві форми захворювання - гостру і хронічну. Гострий синовит супроводжується болем, можливе підвищення температури. Хронічного захворювання характерно періодичне накопичення випоту, нерезкая біль і розвиток деформуючого артрозу.
Вам знадобиться
  • - капустяний лист;
  • - алое, полин гіркий, прополіс, горілка;
  • - корінь живокосту, топлений жир.
Інструкція
1
При опуханні колінного суглоба необхідно звернутися в лікувальну установу до лікаря травматолога. Лікування спрямоване на основну причину синовіту і симптоматичне лікування колінного суглоба. Традиційна медицина пропонує хірургічне вирішення проблеми або пункцію синовіальної рідини . Якщо рідина з'явилася вперше, зазвичай пропонують зробити її відкачування. Після декількох процедур пункції, направляють на хірургічне лікування.
2
Також можна скористатися досвідом народної медицини. Найпростішим, в той же час досить дієвим способом позбавлення від рідини в коліні є компрес з капустяним листом. Візьміть аркуш білокачанної капусти, злегка відбийте його ручкою ножа або дерев'яним молоточком. Накладіть лист на коліно, накрийте його зверху перфорованим целофаном і зафіксуйте пов'язкою. Процедуру виконуйте один раз на добу. Курс лікування - 14-28 днів, хоча полегшення настає до 3-4 процедурою.
3
Для лікування хронічного бурситу приготуйте наступний засіб. Візьміть 50 грам листя алое, дрібно подрібніть і помістіть в банку 0,5 літра.
4
Додайте 3 столові ложки подрібненого листя полину гіркого і 20 грам подрібненого прополісу. Залийте вміст банки горілкою до верху, щільно закрийте кришкою і поставте на 2 тижні в темне місце.
5
Отфильтровав вміст банки, приймайте по 10 мл фільтрату всередину, запиваючи 30 мл молока.
6
Крім того, на хворе коліно протягом 14 днів робіть на ніч компрес з приготованим складом.
7
Дуже ефективно при даному захворюванні допомагають препарати живокосту. Візьміть 1 частина подрібнених в порошок коренів живокосту і змішайте з двома частинами топленого жиру. Поставте на водяну баню на 2,5-3 години.
8
Знявши з водяної бані, настоюйте протягом 24-36 годин. Візьміть шматок лляної серветки, рясно змастіть її приготовленої маззю і накладіть на коліно. Зверху накрийте компресійної папером і зафіксуйте еластичним бинтом. Утепліть додатково вовняним шарфом. Курс лікування - 14-28 днів залежно від стану коліна.
Зверніть увагу
Неправильне та несвоєчасне лікування синовіту може призвести до тугорухливості або повної нерухомості колінного суглоба.