Як подолати труднощі в навчанні.

Навчання - справа непроста. Для того щоб отримати знання, людина повинна трудитися, що вимагає наявності чудової пам'яті, сили волі, вміння мислити. Учень змушений мати справу з величезним обсягом нової інформації, проявляти навички обробки і запам'ятовування матеріалу. Не всі люди готові до цього. Проте, вчитися доводиться кожному.
Інструкція
1
Для того щоб впоратися з труднощами в навчанні , необхідно виявити причину їх виникнення. Подумайте, що заважає вашому навчанню. Можливо, ви недостатньо уваги приділяєте самостійній підготовці, сподіваючись на те, що зможете засвоїти матеріал без цього. Може бути, ви втомилися і тому погано сприймаєте новий матеріал. Пам'ятайте, що не розібравшись в суті проблеми, ви не зможете її вирішити.
2
Зверніться за допомогою до викладача, попросивши позайматися з вами індивідуально. На сьогоднішній день репетиторство досить поширене, і це не складе труднощів. Працюючи з викладачем наодинці, ви будете мати можливість задавати питання по ходу пояснення матеріалу, а йому буде простіше контролювати процес. Якщо ви щось не зрозумієте, педагог відразу ж дізнається про це, оскільки «відсидітися» не вийде.
3
Більше часу приділяйте самоосвіти. Читайте книги, причому, не тільки за предметом, з вивченням якого виникли складності. Чим ширше буде ваш кругозір, тим простіше буде вчитися. Проте, спеціальну літературу читати теж необхідно. Потрібно зауважити, що наукові роботи здаються нудними тільки спочатку.
4
Слідкуйте за своїм раціоном. Особливо ця рекомендація актуальна в осінній та весняний періоди, коли люди отримують з їжею недостатня кількість вітамінів. Пам'ятайте, що для нормального функціонування мозку, організм повинен одержувати необхідні йому речовини. Їжте горіхи, овочі і фрукти, багаті антиоксидантами, що захищають мозок. Не варто забувати і про продукти з високим вмістом білка - молоці, м'ясі та яйцях.
5
Пам'ятайте, що краще прочитати на сто сторінок менше, але вчасно лягти спати. Втомлена людина все одно погано розуміє прочитане. Хоча запам'ятати матеріал легше саме у вечірні години. Знайдіть оптимальний час для відходу до сну, щоб завжди висипатися. Мозку необхідний повноцінний відпочинок. Не поспішайте. Якщо не лінуватися, то все можна встигнути.