Як повісити підкову.

  •  Здавна існує повір'я, що підкова в будинку приносить щастя. Цій теорії дотримувався навіть великий Ейнштейн, у якого над входом в будинок була прибита підкова. Він вважав, що підкова допомагає навіть тим, хто не вірить у прикмети.
  •  Існує декілька легенд про чудодійні властивості підков. Одна з них з Давнього Єгипту. Коні фараона, на яких фараон виїжджав до лікующему народу, були підковані підковами з чистого золота. Тому знайти таку підкову було величезне щастя. Друга з легенд про підкови більше схожа на правду. В давні часи залізо було величезною рідкістю, а залізні речі коштували дуже дорого. Тому знайти підкову було великою удачею.
  •  Для того щоб залучити удачу в свій будинок зараз, можна повісити підкову. Якщо у вас немає знайденої підкови, її можна купити. Потім вибирається місце, куди прикріпити підкову. Це може бути над вхідними дверима зовні, над дверима всередині приміщення, на воротах. Виходячи з місця, де буде висіти підкова вибирається і спосіб кріплення.
  •  Підкову в Росії прийнято вішати рогами вниз. Для цього потрібно розмітити місце, де вона буде висіти, підібрати цвях або шуруп з капелюшком. Якщо вам потрібно повісити підкову стаціонарно, капелюшок можна підібрати більше отвори в підкові. Але в цьому випадку цвях потрібно буде спочатку вставити в підкову і прибивати в стіну разом з нею. Якщо ж підкову потрібно буде знімати, то цвях потрібно вибрати тонкий, з капелюшком з меншим діаметром, ніж отвори в підкові. І спочатку вбивається цвях, а потім вже на нього вішається підкова.