Як намалювати полум'я в фотошопі.

Існує багато способів імітації вогню засобами програми Photoshop. Язики полум'я можна намалювати за допомогою кистей. Зображення вогню, близьке до реалістичного, можна отримати за допомогою фільтра Difference Clouds і градієнта.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop.
Інструкція
1
За допомогою опції New меню File створіть документ в режимі RGB. Розмір створюваного полотна може бути будь-яким. Зі списку Background content виберіть пункт White.
2
Зробіть основним кольором чорний, а фоновим - білий. Можете налаштувати ці кольори вручну, відкривши колірну палітру клацанням по кольоровому квадрату в палітрі інструментів, а можете отримати той же результат, натиснувши на клавішу D.
3
Створіть основу для вогненної текстури, застосувавши до єдиного існуючого в документі шару фільтр Difference Clouds з групи Render меню Filters. Вам буде потрібно використовувати фільтр кілька разів, перш ніж картинка у вікні документа стане схожою на чорно-біле зображення вогню.
4
Для забарвлення отриманого зображення застосуєте опцію Gradient Map з групи Adjustments меню Image. У діалоговому вікні поставте галочку в чекбоксі Preview, якщо вона там відсутня. Це дозволить вам спостерігати процес фарбування вогню в вікні документа.
5
Для настройки квітів клікніть по смузі градієнта в діалоговому вікні. Вам буде потрібно отримати градієнт, що складається з чорного, оранжевого, жовтого і білого кольорів. Для цього клікніть по крайньому лівому кольоровому маркеру і відразу після цього - по кольоровому прямокутнику в нижній частині діалогового вікна. Виберіть чорний колір в палітрі, що. Клікнувши під смугою настроюваного градієнта, додайте ще один маркер кольору. Для цього маркера виберіть помаранчевий колір. Таким же способом поставте жовтий маркер. Крайній правий маркер повинен бути білим.
6
Пересуваючи маркери, добийтеся максимально реалістичною забарвлення вогню. Для того щоб додати створений градієнт в палітру зразків, натисніть на кнопку New. Цей же градієнт можна використовувати для забарвлення білих мов вогню на чорному тлі, створених за допомогою кистей. Застосуйте фільтр, натиснувши на кнопку ОК.
7
Доробіть отриману картинку. За допомогою інструменту Brush Tool зафарбуйте чорним кольором частину зображення таким чином, щоб виділити декілька мов вогню.
8
При необхідності злегка витягніть вгору отримані мови за допомогою фільтра Liquify з меню Filter. Для коригування рахунку зображення підійде і опція Warp з групи Transform меню Edit. Перед тим, як застосувати до картинки цей вид трансформації, продублюйте шар опцією Dublicate Layer, яка знаходиться в меню Layer.
9
Збережіть отриманий вогонь, застосувавши опцію Save з меню File.