Як обрізати файл pdf. обрізка pdf файлу.

Формат pdf ідеально підходить для створення документів, призначених тільки для читання. Нерідко на них встановлюється захист в вигляді пароля, без якого неможливі друк, копіювання, а також розпізнавання та редагування, що особливо незручно при необхідності розрізати файл на частини. Однак це обмеження можна обійти.
Інструкція
1
Розглянемо для початку варіант, в якому на файл е pdf не встановлена захист. В цьому випадку ви можете скористатися однією з нескладних програм, за допомогою яких ви можете як розбити pdf на частини, так і на окремі аркуші. Розглянемо цей процес на прикладі програми Pdf Split-Merge. Скачайте додаток, перейшовши за посиланням http://pdf-reader.ru/soft/pdf-split-merge.html. Виберіть вкладку Split Files. Додайте файл , призначений для розрізання, в робочу область програми. Виберіть місце збереження файл ов, після чого натисніть на кнопку Run.
2
У разі ж якщо pdf- файл захищений паролем, від вас буде потрібно провести ряд дій, за допомогою яких ви позбудетеся від пароля і розріжете pdf на потрібну вам кількість частин. Першим кроком у цьому процесі стане перетворення всіх сторінок pdf- файл а в зображення. Здійсніть цей крок за допомогою програми PDFtoJPG. Скачайте її з адреси http://www.pdfjpg.com/, після чого встановіть і запустіть. Додайте в робочу область програми файл , призначений для редагування і запустіть процес. Дочекайтеся його закінчення.
3
Розбийте отримані зображення по папках відповідно тому, як ви збиралися розрізати pdf- файл . Це спростить наступний крок. Після цього використовуйте програму JPG to PDF Converter. Скачайте її з сайту http://www.jpg"topdfconverter.com/, потім встановіть і запустіть. За допомогою цієї програми ви можете сконвертировать будь-яке зображення в формат pdf. Додайте групи зображень, створені раніше, почергово в список файл ов в додатку. Дотримуйтесь порядок сторінок щоб уникнути плутанини. Створивши першу частину документа, видаліть файл и з черги і створіть наступну частину. Для зменшення розміру документа ви можете зменшити розмір вихідних зображень, однак при цьому може постраждати якість pdf. Якщо ви прагнете оптимізувати pdf, отримані в результаті даного процесу, необхідно дотримуватися балансу між якістю файл а і його розміром.