Як розтопити самовар.

Пристрій для підігріву води, що сполучає в собі посудину для води, жаровню і трубу, що проходить крізь посудину, відомо з найдавніших часів. Однак тільки в Росії це пристрій пристосували для приготування чаю. В кінці XVIII століття в Тулі виникає виробництво самовара, і незабаром він стає справжнім символом Росії.
Вам знадобиться
  • - самовар;
  • - деревне вугілля;
  • - скіпи.
Інструкція
1
Використовуйте для топки самовара деревне вугілля: коефіцієнт корисної дії в цьому випадку складе близько 70%, при використанні деревини - близько 15%. Підготуйте кілька пучків скіпи - тонких паличок з берези, ялини або сосни. Довжина лучінок - близько 40 сантиметрів, товщина - 2 міліметри. Зв'яжіть лучінкі в пучки товщиною близько двох сантиметрів.
2
Розпалюйте самовар на відкритому повітрі, або в приміщенні, звідки можна вивести назовні трубу самовара . Зазвичай ці Г-подібні труби виводили в димохід домашнього вогнища (російської печі). Поставте його досить низько, наприклад, на пеньок, щоб зручніше було закладати паливо.
3
Відкрийте кришку самовара і залийте воду до верху. Важливо заповнити посудину для води повністю, інакше при нагріванні самовар може розпаяними в тих місцях, де він залишився без води. Закрийте решітку під самоваром великими шматками вугілля, візьміть пучок скіпи, підпаліть і опустіть в жаровую трубу, потім відразу ж засипте невелику частину вугілля і надіньте трубу.
4
Простежте, коли розгориться перша порція вугілля і піде дим, зніміть трубу і додайте решті вугілля. Не засипте все вугілля відразу і не намагайтеся наповнити всю жаровую трубу паливом: це утруднить проходження повітря і зменшить горіння.
5
Визначте, коли самовар закипів: перед закипанням він починає шуміти, в момент закипання - вщухає. При постукуванні о-пліч самовар з не закипілої водою видає дзвінкий звук, а з киплячою водою - глухий. При правильній розтопленні пятилитровий самовар закипає приблизно через десять хвилин.
6
Зніміть трубу з самовара , як тільки вода закипить, закрийте жаровую трубу кришкою, перенесіть самовар на стіл і поставте на піднос (мідний, бляшаний або латунний). Після використання видаліть залишки золи і дрібні вуглинки, відкривши маленький люк в нижній частині топки. Основну масу згорілого палива витрусіть, перевернувши самовар догори дном. Якщо його топили деревом або шишками, почистіть жаровую трубу йоржиком, видаляючи смолу і сажу.