Як активізувати продажу.

Людей, що займаються бізнесом, завжди цікавили способи підвищення числа продажів, будь то який-небудь товар або послуги. Досвідчені маркетингові компанії створили напрацювання, що дозволяють будь-якій фірмі функціонувати з більшою ефективністю.
Інструкція
1
Виробляйте зважені конкурентні стратегії, що базуються на аналізі стану галузі, в якій розвивається ваш бізнес. Вивчайте умови конкуренції в ній. Нехай покладуть роботу по збору та аналізу актуальної інформації на співробітників закупівельних і збутових підрозділів, за характером своєї роботи зіштовхуються з фірмами-конкурентами. Прагнете створювати не відділи маркетингу, а маркетинговий стиль мислення і діяльності людей, що працюють у вашому бізнесі.
2
Приймайте до уваги той факт, що люди з великим старанням реалізують ті стратегії, в розробці яких вони брали безпосередню участь, ніж плани керівництва, спущені «згори». Проводите серйозну роботу по целеоріентірованію організації, спільно з персоналом всіх підрозділів, функцій і посад.
3
Вибудовуйте таку систему, яка зводить до мінімуму залежність між обсягами продажів і числом продавців. Не нарощувати чисельність персоналу без вагомих підстав. В офісі не повинно бути працівників, які не знають «як вбити» час. Врахуйте, що напружений ритм роботи - одна з доданків гарного результату. Організовуйте систематичне навчання, вимагайте від персоналу постійного поповнення знань про всі характеристиках і споживчих властивості товару (послуги), а також, особливостей вашого ринкового пропозиції. Домагайтеся глибокого розуміння і умінь використовувати в роботі конкурентні переваги фірми.
4
плекати в людях дух прихильності інтересам фірми, корпоративний патріотизм. Реалізовуйте систему мотивації співробітників, намагаючись виробляти оптимальний баланс між матеріальними і моральними стимулами. Підтримуйте дух суперництва і змагальності, підкріплюйте його атмосферою співробітництва.
5
Враховуйте, що аналіз упущень і помилок важливіше, ніж покарання за них, оскільки він дозволяє виявити дійсні причини невдач і сприяє коригуванню ситуації і не допущенню їх у майбутній діяльності.