Як виміряти торгову площу.

Торгова площа - важливий показник, на основі якого здійснюються розрахунки. Розмір прибутку, величина витрат, рентабельність і багато економічні показники обчислюються з використанням цього значення.
Інструкція
1
Для початку розберіться, що входить в це поняття. Відповідно до Податкового кодексу, під торговою площа ю мають на увазі частину магазину, яка використовується для викладки і демонстрації товару, розташування обладнання, твори розрахунків та інших операцій, пов'язаних з обслуговуванням покупців.
2
Візьміть план об'єкту і відзначте на ньому місця, що підпадають під термін. Їх і належить виміряти. Якщо таких частин виявляється декілька, то після знаходження показника торгової площі кожного з них, значення необхідно буде скласти.
3
Якщо приміщення має квадратну або прямокутну форму з рівними гранями і кутами по 90 °, то площа обчислюється шляхом множення довжини і ширини горизонтальної поверхні підлоги. Однак на практиці рідко зустрічаються подібні випадки.
4
Знайти площа нерівній фігури можна за наступним алгоритмом. Виділіть прямокутну область, обчисліть спочатку її значення площі, а потім знайдіть цей показник по відношенню до залишився шматку. Як правило, друга ділянка буде мати форму трикутника, ромба або паралелограма, тому скористайтеся однією з формул: - трикутник - S =? P (pa) (pb) (pc), де a, b і c - довжини сторін трикутника, p - напівпериметр; - ромб - S =? a * b, де a і b - довжини діагоналей ромба; - паралелограм - S = b * h, де b - довжина однієї зі сторін фігури, а h - висота, проведена до сторони.
5
Відніміть із значення знайденої величини площа ліфтових шахт, колон, сходових маршів, стояків, які не відносяться до показника торгової площі.
Зверніть увагу
Існує декілька технік підрахунку торгової площі, однак застосування західних стандартів, які, до речі, створені в інтересах магазинів, носить тільки рекомендаційний характер. Їх використання в якості бази для обчислення податків державними органами не вітається.