Як отримати доступ до папки.

Серед користувачів комп'ютерів досить часто зустрічається проблема доступу до тих чи інших ресурсів - папок, внутрішньомережним файлів та інших різноманітних об'єктів. У цій статті ми розповімо про один із способів, що дозволяють отримати доступ до тих чи інших об'єктах усередині локального комп'ютера і до управління цими об'єктами за власним бажанням.
Інструкція
1
В провіднику Windows відкрийте той розділ, в якому знаходиться папка або файл, до яких ви не можете отримати бажаний доступ. Клацніть правою кнопкою миші і виберіть розділ «Властивості», а у вікні, виберіть вкладку «Безпека».
2
Знайдіть кнопку «Додатково» і натисніть її, щоб відкрити додаткові параметри безпеки. Зайдіть у вкладку «Власник» - там повинно бути введено ім'я поточного власника прав на дані. Натисніть кнопку «Змінити».
3
Клацніть на своє ім'я в списку або на пункт «Адміністратори» і натисніть ОК. Також відзначте галочкою пункт «Замінити власника подконтейнеров і об'єктів», щоб весь вміст необхідної папки, включаючи підпапки, перейшло до нового власника - тобто, до вас.
4
Щоб отримати доступ до зміни деяких розділів реєстру, клацніть на підрозділі реєстру правою клавішею миші та виберіть «Дозволи».
5
Потім відкрийте розділ «Додатково» і повторіть дії, виконані вище в провіднику Windows. Потім потрібно виставити нові дозволи облікового запису - у вкладці «Безпека» натисніть кнопку «Змінити» для зміни дозволів.
6
Під списком користувачів і груп натисніть кнопку «Додати» і впишіть в з'явилося вікно ім'я свого облікового запису. Натисніть ОК, а потім в попередньому вікні виділіть в списку свій обліковий запис і в нижньому розділі встановіть галочки на всіх пунктах під словом «Дозволити». Це дасть вам повний доступ до необхідних даними.