Як відкрити застряг ліфт. двері ліфта Як відкрити.

застряг у ліфті - страшний сон мешканців багатоповерхових будинків. Байки про те, як хтось провів там день, ніч, зустрів Новий рік, познайомився з майбутньою дружиною, передаються з вуст у вуста. Та й анекдотів на цю тему ми знаємо чимало. Але що робити, якщо в звичайний робочий день, саме ви, а не Джордж Клуні, стали жертвою замкнутого простору? Ну що ж, тепер і у вас буде власна історія на цю популярну тему, якою ви зможете блиснути у відповідний момент.
Інструкція
1
Застряли в ліфті - не панікуйте. Покличте на допомогу. Найкращий спосіб - натиснути кнопку зв'язку з диспетчером. Повідомте про ситуацію і дотримуйтесь вказівок. Якщо кнопка не працює, або ніхто не відповідає, залучіть увагу мешканців гучними криками і закликами на допомогу. А ось зателефонувати родичам з ліфта проблематично. Стільниковий зв'язок в ліфтах, як правило, не ловить.
2
Повідомили про своє становище - влаштовуйтеся максимально комфортно і чекайте. Сідайте на підлогу, навіть якщо він брудний. Зручне положення здатне заспокоїти і допомогти розслабитися. А одяг можна і випрати. Ліфтери приїжджають відносно швидко, протягом декількох годин. Спливаючі в пам'яті газетні статті про людей, що сиділи в чотирьох стінах між поверхами добу, швидше виключення, ніж правило.
3
Ні в якому разі не намагайтеся вибратися самостійно. Незважаючи на те, що це реально зробити, відкривши внутрішні і зовнішні двері. Внутрішні двері розтискали легко. Зовнішні трохи складніше. Необхідно відігнути замки-ролики, розташовані вгорі. І все ж ризик надто великий. По-перше, через несправність ліфт може прийти в рух і травмувати людину. По-друге, велика ймовірність впасти в шахту. Не намагайтеся вибратися самостійно, навіть якщо ліфт застряг зовсім поруч з поверхом.
4
Чи не можете змінити ситуацію-змініть своє ставлення до неї. Якщо є інтернет, ноутбук, планшет - вже непогано. Книга - коли ви ще знайдете час почитати? Нічого немає - так це доля послала вам шанс обдумати життєву ситуацію в спокійному місці. А вже якщо ви в ліфті не один - познайомтеся з товаришем по нещастю. І час скоротати, і нові знайомства з'являться. Адже попутником в ліфті може виявитися хто завгодно - від директора молокозаводу до вашої майбутньої дружини. І може бути ось він, поворотний момент у вашому особистому житті або кар'єрі.
Зверніть увагу
Один з основних страхів застряглих - падіння ліфта з висоти. Цього не трапиться. Ліфт сконструйований таким чином, що при його падінні з досягненням певної швидкості спрацюють розпірки. Ліфт зупиниться.
Зазвичай будівлі вище 5 поверхів забезпечуються ліфтами . Цей зручний і швидкий спосіб переміщення по поверхах залишається незамінним вже протягом декількох століть. Ліфти не просто економлять наш час і сили, вони просто необхідні людям з обмеженими можливостями, людям похилого віку та любителям велоспорту. Але на жаль, у ліфтів все-таки є недолік - це можливість у них застрягти.
Інструкція
1
У першу чергу слід пам'ятати, що ліфт може застрягти не тільки з технічних причин, а також, наприклад, якщо в ньому стрибати. Також не варто пробувати самому розсовувати двері ліфта, коли вони вже закрилися або на ходу. Особливо потрібно бути уважними, якщо ви їдете в ліфті з дітьми. Не варто також дозволяти натискати дітям на всі кнопки підряд.
2
Якщо ж все-таки ви застрягли в ліфті з технічних або яким-небудь іншим причинам, то не намагайтеся вибратися з нього самостійно. Це може бути небезпечно. Пам'ятайте, що лихі хлопці вибираються з ліфта, розсуваючи двері або вилазячи на його дах, тільки в американських фільмах. У реальному ж житті клямка дверцята на даху ліфта знаходиться, як правило, із зовнішнього боку, і дістатися до неї самостійно з кабіни ліфта неможливо. Тому найголовніше в такій ситуації - не впадати в стан паніки і викликати допомогу.
3
У кожному ліфті є кнопка виклику ліфтера. Якщо її натиснути, то вам відповість ліфтер і запитає, що у вас сталося. Поясніть ситуацію, і вам обов'язково надішлють допомогу. Якщо ви застрягли між поверхами, який прибув фахівець обезструмить ліфт, підніме його вручну за рахунок гвинта, відкриє двері спеціальним інструментом і визволить вас на свободу.
4
Найчастіше в старих ліфтах така кнопка не працює. У такому випадку ви можете скористатися вашим мобільним телефоном. Зазвичай у ліфтах мобільний телефон не ловить мережу, але ви завжди можете скористатися екстреним викликом. На цей випадок дізнайтеся виклик екстреної допомоги вашого міста і занесіть в телефонну книжку телефону.
5
Якщо ж ні кнопка, ні телефон не працюють, у вас залишається останній варіант - стукати в двері ліфта або кричати, поки вас не почують сусіди і не покличуть на допомогу.