Як обжати антенний кабель. покрокова інструкція підключення антенного кабелю до штекера.

Спосіб підключення телевізійного коаксіальногокабелю до штекера залежить від конструкції останнього. Одні штекери приєднуються пайкою, інші - за допомогою гвинтових з'єднань.
Інструкція
1
Якщо є можливість вибрати штекер при покупці, віддайте перевагу такому, який пайки не вимагає. Навіть у тому випадку, якщо ви відмінно паяете, такий штекер заощадить вам немало часу, адже лудіння коаксіальногокабелю - операція не з простих. Варто трохи перегріти його, і відбудеться замикання обплетення на центральну жилу.
2
Акуратно розберіть штекер. Не забудьте протягнути кабель через кришку до початку роботи, тому що коли він уже приєднаний, зробити це буде неможливо - доведеться все починати спочатку.
3
Зробіть на зовнішньому шарі ізоляції поздовжній надріз паяльником - він, на відміну від ножа, ріже тільки оболонку, але не оплетку. Знявши ізоляцію, розплетіть оплетку, посуньте її убік, потім скрутіть. Тепер кусачками, точно розрахувавши зусилля, щоб не перекусити центральну жилу, зніміть з неї внутрішню ізоляцію.
4
Якщо штекер вимагає пайки, швидко, щоб не оплавити ізоляцію, залудити як оплетку, так і центральну жилу. Тепер приєднаєте (паянням або гвинтами, залежно від конструкції штекера) оплетку до кільцевому контакту штекера, а центральну жилу - до стрижневий.
5
Зберіть штекер. Вимкніть телевізор від мережі, приєднайте до нього штекер, а потім знову ввімкніть апарат.
6
Особливий випадок виникає, якщо проводиться підключення штекера до антени, обладнаної підсилювачем. Для цього підходить лише входить в комплект поставки антени штекер, обладнаний розв'язуючим пристроєм і блоком живлення. Проводи від останнього в мініатюрну плату штекера вже упаяний. На всякий випадок замалюйте розташування провідників, щоб якщо вони відірвуться, припаяти їх назад (не забудьте про полярності - один з провідників має маркування). Коаксіальний ж кабель підключайте способом, описаним вище. Приєднання як обплетення, так і центральної жили здійснюйте за допомогою гвинтів - такі штекери зазвичай розраховані саме на такий спосіб їх закріплення.