Як вибрати портативний навігатор.

Перед покупкою портативного навігатора необхідно з'ясувати, як і для чого ви будете його використовувати. Зазвичай навігатори використовують для прокладки потрібного маршруту і з'ясування поточного місця розташування об'єкта.
Інструкція
1
З'ясуйте тип GPS-приймача, встановленого в навігаторі. В даний час актуальні 12-канальні приймачі. Вони дозволяють досить швидко і точно визначити координати навіть у тих випадках, коли сигнал спотворюється різними перешкодами, наприклад стінами або деревами.
2
Оцініть якість дисплея. По-перше, зверніть увагу на його розмір. Не варто купувати навігатор з дисплеєм менше 7 дюймів. Природно, в даному випадку мова йде про автомобільний портативному навігаторі. Дисплей повинен володіти покриттям антивідблиску. Це дозволить працювати з пристроєм навіть при яскравому сонячному світлі.
3
Перевірте якість роботи сенсорної панелі. В даному випадку потрібно звернути увагу на наступні параметри: зручність введення інформації (наявність стилуса); швидкість відгуку пристрою; швидкість зміни картинки і прогрузкі нової карти.
4
Уточніть наявність слота для установки карти пам'яті. Якщо навігатор підтримує карту з великим обсягом пам'яті, ви зможете завантажити в нього більше інформації. Зазвичай це дозволяє завантажувати топографічні та автомобільні карти, на яких будуть відзначені необхідні об'єкти.
5
Подумайте про необхідність наявності звукових сигналів в портативному навігаторі. Якщо ця функція важлива для вас, то придбайте відповідний пристрій. Деякі автомобільні навігатори оснащені BlueTooth-модулем. Він необхідний для установки зв'язку між пристроєм і мобільним телефоном. Це дозволить вам без проблем здійснювати телефонні дзвінки, використовуючи режим гучного зв'язку.
6
У сучасні навігатори вбудовують мультимедійні програвачі та інші програми. З'ясуйте необхідність цих функцій і придбайте відповідний GPS-навігатор.