Як вкоротити ноги.

Красива взуття та одяг здатні на все: надати фігурі стрункість, збільшити зростання, зробити ноги стрункішими, довшими, або ж, навпаки, вкоротити. Неправильно підібраний одяг і взуття може підкреслити недоліки фігури, навіть якщо вони незначні. Втім, завжди можна гармонійно доповнити свій образ і уникнути подібних помилок.
Вам знадобиться
  • - взуття на низькому каблуці;
  • - укорочені брюки і джинси;
  • - шорти та спідниці до коліна.
Інструкція
1
Для того щоб зробити ноги коротше, не вдаючись до хірургічної операції, підберіть взуття та одяг, що підкреслює достоїнства вашої фігури і приховує її недоліки.
2
«Ноги від вух» можуть приносити чимало неприємностей, адже вони не пропорційні по відношенню до фігури. Шорти і спідниці у спортивному стилі завдовжки до коліна зроблять їх візуально коротше. Не купуйте пишних довгих спідниць - так ви тільки погіршила своє становище.
3
Підберіть собі джинси і брюки із заниженою талією - вони допоможуть зробити фігуру більш пропорційною. Слідкуйте, щоб ваш одяг був елегантною, інакше будете виглядати недбало.
4
Пам'ятайте, що будь-яка деталь взуття (вишивка, ремінець) в області щиколотки перерве лінію ноги , в результаті чого, вона буде здаватися коротшою. Тому, якщо ви бажаєте приховати довжину своїх ніг, сміливо підбирайте ботильйони або чоботи з подібним декором.
5
В холодну погоду еластичні чобітки до колін, обтягуючі ногу - це виграшний варіант для вас. Однак такі чобітки потрібно носити тільки зі спідницями. Майте на увазі, що взуття на товстій платформі не підійде жінкам ні з короткими ногами, ні з довгими. Важливо правильно вибрати відповідну товщину і висоту каблука.
6
Забудьте про високі, тонких шпильках, якщо хочете, щоб ваші ноги виглядали коротше, ніж є насправді. Туфлі та чобітки без каблука визначають довжину одягу. До такого взуття підійдуть укорочені джинси (до щиколотки), спідниці та сукні вище коліна.
7
Мокасини відмінно підійдуть і під спортивну, і під класичний одяг. Таке взуття зручна, відмінно виглядає і з спідницями, і з брюками. Купуйте моделі з ремінцями - нога повинна бути добре зафіксованою. В іншому випадку ви ризикуєте отримати розтягнення щиколотки або вивих, навіть якщо ви носите туфлі на 1, 5 сантиметровому каблуці.