Як визначити якість продукту в супермаркеті.

Купівля продуктів харчування стає справжньою проблемою, адже їх якість все частіше викликає сумніву. Є кілька факторів, які допоможуть уникнути невдалої покупки.
Інструкція
1
Термін придатності. Завжди шукайте ці цифри на упаковці. Часто буває так, що вони не написані, але є дані про дату випуску і часу зберігання, з чого так само можна зробити висновок про свіжість продукту. Якщо ви помітили, що цифри перебиті або взагалі відсутні, то від покупки такого товару краще відмовитися.
2
Зовнішній вигляд. Уважно оглядайте продукт, якщо він упакований в прозору коробку. Затемнення, цвіль, слиз говорять про те, що товар зіпсований.
3
Цілісність упаковки. Умови зберігання товару найчастіше порушуються самими постачальниками. Якщо упаковка порушена, має сколи та надриви, - це означає, що продукт може бути зіпсований через проникнення повітря або бактерій всередину.
4
Завод-виробник. Ім'я говорить багато про що, тому намагайтеся вибирати ті марки, які присутні на ринку давно і встигли завоювати вашу довіру.
5
Кількість льоду. Купуючи заморожені продукти, завжди звертайте увагу на те, скільки криги утворилося всередині. Якщо за її шаром ви ледь можете розглянути, наприклад, креветки або пельмені, це означає, що продукт вже залежався в холодильнику магазину або ж зберігався неправильно (був підданий розморожуванні і повторному заморожуванню, що заборонено).
6
Вибираючи м'ясо, натиснете на нього пальцем. Якщо воно пружне і після натискання повертається на місце, то воно свіже і може вживатися в їжу без побоювань. Пухка консистенція свідчить про залежався на прилавку товар.
Зверніть увагу
Завжди беріть чек у касира і не бійтеся повертати зіпсований товар назад в магазин.
Корисна порада
Продавці великих супермаркетів часто викладають свіжий товар вдалину, ховаючи його за тим, який прибув раніше. Тому залазьте якнайдалі на полки, і ви будете мати можливість купити продукт, вироблений і упакований в день вашої покупки.