Як поставити пароль на флешку. Як поставити на флешку пароль.

Зручність флеш-накопичувачів і їх широка доступність має і зворотну сторону - флешки можуть містити дуже важливу інформацію, і саме завдяки своїй компактності і малим розмірам вони легко втрачаються. Втрачена або вкрадена флешка може потрапити в руки зловмисників, і збереження вашої конфіденційної інформації - особистих файлів, робочих і навчальних документів, звітів і багато чого іншого, піддасться небезпеки. Захистити інформацію на флеш-накопичувачі можна, використовуючи пароль.
Інструкція
1
Щоб встановити на флешку захисний пароль, вам буде потрібно додаткова програма, що дозволяє шифрувати і захищати дані на знімних носіях. Приклад такої програми - USB Safeguard.
2
За допомогою цієї безкоштовної і простий утиліти, підходящої для всіх накопичувачів об'ємом до 16 Гб, ви зможете захистити флеш-накопичувач паролем, без введення якого ніхто не зможе побачити інформацію, що зберігається на флешці.
3
Програму USB Safeguard після закачки скопіюйте прямо в кореневій каталог флеш-накопичувача, після чого з комп'ютера програму можна видалити.
4
Запустіть програму на флешці. Вона запропонує ввести пароль - продумайте його так, щоб пароль був дійсно складним і важким для підбору. Запишіть його в надійному місці, до якого немає доступу ні у кого, крім вас, і введіть придуманий пароль у вікно програми. Підтвердіть пароль і натисніть ОК.
5
З цього моменту дані на вашій флешці зашифровані досить якісно для того, щоб ніхто не зміг їх зламати. Єдиним способом відкрити міститься на накопичувачі інформацію стане пароль, тому намагайтеся не забувати і не втрачати його - в іншому випадку, флешка стане недоступною не тільки для грабіжників, а й для вас.
6
Також ви можете скористатися більш складними методами захисту та закодувати паролем не всю флешку цілком, а тільки деякі її каталоги і папки. Для цього потрібні більш багатофункціональні програми.
Накопичувачі на флеш-пам'яті стали звичним і зручним способом зберігання самої різної інформації. Але часто виникає необхідність захистити дані на знімному носії. Це можна зробити за допомогою спеціальних програм, що дозволяють встановити код (пароль) для доступу до вмісту флешки.
Інструкція
1
Скачайте програму USB Secure. Поточна версія цієї утиліти має номер 1.6.6. Для цього запустіть браузер. Введіть посилання на сайт розробника http://www.newsoftwares.net/usb-secure/. Скачайте установник. Програма має умовно-безкоштовний термін використання, протягом якого можна вирішити, чи варто її купувати. Пробний період роботи - це три запуску і розблокування. Порівняно з аналогічними утилітами, вона вигідно відрізняється універсальністю і зручністю роботи. Альтернативні програми, наприклад, Lockngo (http://www.keynesis.com/) або ToolsPlus USB KEY (http://freesoft.ru/?id=674200).
2
Запустіть завантажений файл. Виберіть English зі списку мов установки. Натисніть кнопку Next на першому екрані, щоб почати установку. Клацніть по напису I Agree на сторінці ліцензійної угоди.
3
Підключіть флешку, яку ви хочете захистити паролем, до комп'ютера. Якщо вона вже була підключена, вийміть її і вставте в USB-порт знову. Вкажіть потрібний носій і натисніть Next. З'явиться повідомлення про закінчення установки. Натисніть Finish, щоб закрити це повідомлення і закінчити.
4
Двічі клацніть по значку «Мій комп'ютер» на робочому столі. Виберіть рядок з ім'ям потрібного знімного диска і запустіть файл USBSecure. Відкриється вікно програми з трьома кнопками: Yes, No, Buy. Натисніть Yes, якщо хочете встановити код на флешку, No, якщо передумали або не готові, і Buy, щоб перейти до реєстрації програми.
5
Виберіть Yes - так ви відкриєте вікно з пропозицією ввести пароль для захисту носія. Введіть бажаний пароль два рази поспіль, в верхнє і нижнє поле, і натисніть кнопку Protect. З'явиться рядок прогресу і через кілька хвилин всі файли будуть приховані для будь-якого, хто не знає пароль доступу.
6
Вийміть вашу флешку. Підключіть її знову і запустите з неї файл USBSECURE. Натисніть кнопку Unprotect Drive і введіть пароль, щоб попрацювати з інформацією. Після закінчення роботи натисніть кнопку Done, і ваш диск знову буде закритий паролем.
Зверніть увагу
Завантажені з інтернету файли варто перевіряти на віруси.
Корисна порада
Якщо файли встановлення стиснуті архиватором, спочатку їх слід розархівувати.