Як перешити шкіряну куртку. викрійка шкіряного жакета.

котра вийшла із моди шкіряну річ можна перетворити на витончене виріб. Робота зі шкірою вимагає деяких навичок і знань, але надскладного в роботі нічого немає. Початківцям кравчиням цілком під силу перешити шкіряну куртку або плащ великого розміру в приталений жакет або спідницю.
Вам знадобиться
  • - шкіряна куртка;
  • - флізелін для шкіри;
  • - гумовий клей;
  • - дерев'яний молоток;
  • - лапка і голка для шкіри;
  • - роликовий ніж, ножиці.
Інструкція
1
Зробіть паперову викрійку вироби, яке ви хочете зшити з шкіряної куртки. Для цього скористайтеся готової викрійкою з журналу по шиттю або обрисуйте всі деталі готового виробу, який у вас є. Точнішу викрійку сконструюйте, спираючись на розміри вашої фігури.
2
Розпоріть шкіряну куртку , розрізавши шви скальпелем або бритвою. Розправте всі шви, якщо вони проклеєні, то пропрасуйте шкіру з вивороту через марлю сухим праскою, потім відігніть краю. Або, якщо дозволяє розмір виробу і деталь викрійки поміщається, краї не зачіпайте зовсім.
3
Перед розкриємо деталей підготуйте шкіру. Змочіть деталі з виворітного боку теплим розчином гліцерину і кухонної солі (пропорція 1: 1, розведена в літрі води). Розправте шкіру і закріпіть на рівній поверхні шпильками по краю. Після того як деталі висохнуть, пропрасуйте їх теплою праскою з виворітного боку.
4
Розпочніть розкрию деталей майбутнього виробу. Розкладіть деталі викрійки, обведіть кожну кульковою ручкою, щоб уникнути помилок при шиття. Виконайте припуски на шви: 1-1,5 см по краях деталей, 2,5-3 см на подгибку низу, припуски горловини і Окатов 0,5 см. Так само зробіть викрійки вироби з підкладкової тканини і флизелина для шкіри.
5
дискових ножем або гострими ножицями виріжте всі деталі шкіряного вироби. При використанні спеціального ножа підкладіть під шкіру картон. Зміцніть викроєні деталі флізеліном для шкіри.
6
Щоб перешити шкіряну куртку , підготовлені деталі не Наживляємо, а сколіть їх канцелярськими скріпками. Або з'єднайте деталі клеїть олівцем для шкіри або спеціальним двостороннім скотчем.
7
Перед шиттям шкіряного вироби підготуйте швейну машинку. Поставте роликовую або тефлонову лапку і встановіть товсту тригранну голку для шкіри потрібного розміру. Встановіть строчку 3 мм, щоб надмірно не пробийте шкіру при сточуванні деталей.
8
Розбийте шви шкіряних деталей. Для цього дерев'яним молотком простукаєте по лініях шва, щоб зменшити товщину шкіри. Прокладіть машинні строчки. Дотримуйтесь послідовність сточування деталей як при шитті виробів з тканини.
9
Розправте шви з виворітного боку, пропрасуйте їх сухим праскою. Нанесіть на припуски гумовий клей і приклейте краю. Для з'єднання інших деталей дочекайтеся повного висихання клею.
10
Вшитої рукава, пришийте комір. Ушийте блискавки або виконайте петлі для гудзиків. Низ вироби підігніть і проклейте, залишивши вільним верх підгину. Після того, як ви перешили шкіряну куртку в інший виріб, стачайте деталі з підкладкової тканини. З'єднайте підкладку з основою, підшийте низ і рукава.