Як міняти гальмівний шланг. міняємо гальмівні шланги ваз 2107.

Гальмівна система будь-якого автомобіля повинна знаходитися постійно в справному стані. Для запобігання розтріскування і виходу з ладу гумових передніх гальмівних шлангів, їх слід змащувати силіконовою змазкою і періодично перевіряти. При будь-якій підозрі на дефект їх слід негайно замінити. Від цього залежить життя водія і пасажирів.
Вам знадобиться
  • - спеціальний ключ на 8 або 10 для гальмівних трубок;
  • - балонний ключ;
  • - ключ на 17, на 14;
  • - прозору вінілову трубку;
  • - ущільнювальні мідні шайби;
  • - проникаюча мастило;
  • - ємність під слив старої гальмівної рідини;
  • - нова гальмівна рідина (клас DOT-4).
Інструкція
1
Підготуйте автомобіль до виконуваних операцій. Для цього слід встановити автомобіль на рівну поверхню, поставити упори під колеса з протилежного боку від вивішує колеса.
2
Підніміть домкратом передню частину автомобіля зліва чи справа. Поставте машину на колодки, щоб вона не трималася на одному домкраті. Візьміть балонний ключ і зніміть колесо.
3
Обробіть спеціальної проникаючої мастилом замінні різьбові і кріпильні деталі гальмівної системи. Це забезпечить їх більш легке відгвинчування. Дану роботу слід виконати заздалегідь, щоб мастило змогла проникнути вглиб з'єднання.
4
Вийміть плоскогубцями фіксуючу скобу гальмівного шланга в кузовному кронштейні. Утримуючи ключем на 17 від провертання наконечник гальмівного шланга, відкрутіть штуцер гальмівної трубки ключем на 10.
5
Витягніть гальмівний шланг з кронштейна, на гальмівну трубку надіньте захисний ковпачок прокачаного штуцера, щоб уникнути витоку гальмівної рідини. Відкрутіть ключем на «10» болт для кріплення скоби, яка фіксує гальмівний шланг, і зніміть її.
6
Візьміть ключ на 14, відкрутіть болт кріплення гальмівного шланга і зніміть шланг. Встановлюйте нового шланга в зворотному порядку. При цьому слід замінити ущільнювальні мідні шайби. Після установки нового гальмівного шланга, виконайте прокачку гальмівної системи.
7
Долийте для прокачування гальмівну рідину в гальмівній бачок до рівня позначки МАХ. Зніміть зі штуцера захисний ковпачок. Надіньте на нього прозорий шланг, опустіть його в ємність, з гальмівною рідиною. Це дозволить не «закачати« в гальмівну систему повітря при прокачуванні гальм, крім того, буде видно вихідне повітря з неї.
8
Запросіть помічника. Він буде натискати на гальмівну педаль, і утримувати її в натиснутому стані. Натисніть три рази до упору гальмівну педаль. Утримуйте її в такому положенні, одночасно ключем на 8 або на 10 відкрутите штуцер прокачки. Накопичився повітря виходитиме в ємність з рідиною. Закрутіть штуцер і повторіть операцію знову, поки все повітря не вийде з системи. Слідкуйте і доливайте гальмівну рідину в бачок. По закінченні, щільно закрутіть штуцер прокачування, зніміть трубку, надіньте захисний ковпачок і встановіть колесо на місце.
Зверніть увагу
Використовуйте для прокачування і доливання тільки ту марку гальмівної рідини, яка знаходиться в даний момент в системі автомобіля.