Як купити ділянку на Місяці.

Купити ділянку на Місяці абсолютно законно стало можливо ще в далекому 1980 році. З тих пір цією унікальною пропозицією скористалися понад 10 тисяч наших співвітчизників і понад 4 млн. Людей по всьому світу. Сьогодні стати власником шматочка Місяця навіть простіше, ніж купити земної об'єкт нерухомості.
Інструкція
1
Зверніться в Місячне посольство. Місячне посольство - це американська організація, діяльність якої давно вийшла за межі США. Сьогодні компанія має представництва в 35 країнах світу, в тому числі і в декількох містах Росії (Москва, Санкт-Петербург, Єкатеринбург, Краснодар, Іркутськ).
2
Якщо у вашому місті немає представництва Місячного посольства, ви можете оформити заявку на офіційному сайті організації - www.luna.ru. Також є можливість купити ділянка Місяця через численні компанії-посередники. В основному це магазини і фірми, що пропонують оригінальні подарунки, рідше - агентства нерухомості.
3
Вартість місячних ділянок, на відміну від земних, є фіксованою і не залежить від їх розташування. Сьогодні можна купити нерухомість тільки на видимій стороні Місяця, так що свою власність, при бажанні, ви зможете розглянути в телескоп. Мінімальний розмір однієї ділянки - 1 акр (40 соток), а його ціна - 2890 рублів. Чим більше купується вами ділянка , тим нижче буде вартість 1 акра. Так володіння розміром в 10 акрів обійдуться вам в 19 000 рублів, територія в 100 акрів - в 99000 рублів. Такі розцінки, чинні в російських Місячних посольствах.
4
При купівлі ділянки Місяця ви отримуєте документи, видані центральним офісом The Lunar Embassy USA: • Документ на володіння власністю, офіційно підтверджує ваші права на куплений ділянка . • Карта поверхні Місяця, де приблизно наголошується місцезнаходження вашої ділянки. • Місячна конституція, в якій описуються місячні закони і ваші права. Придбана нерухомість реєструється в центральному регістрі The Lunar Embassy.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ptEx4-OXcpA
Зверніть увагу
Згідно з міжнародними законами, якщо протягом 12 років власник не відвідує свої володіння, то його ділянка може бути конфіскована.
Корисна порада
Для одних ділянку на Місяці - не більше ніж оригінальний сувенір, для інших - вигідний об'єкт інвестицій. Так чи інакше, з кожним роком кількість бажаючих стати власником шматочка Місяця тільки збільшується.