Як визначити алергічне висипання на шкірі. алергія висипання висипу.

При появі висипу на тілі, першим ділом виникає підозра на алергію. Як же переконатися в тому, що це дійсно алергічне висипання, а не серйозніші шкірні захворювання?
Інструкція
1
Зверніть увагу на те, як швидко з'явився висип. Алергія виникає практично раптово. Висипання має форму припухлих блідо-червоних вузликів. Уражені місця можуть сильно свербіти або горіти. Висип виникає в будь-яких місцях: на обличчі, мові, вухах, животі, ногах, руках і т. Д. Розміри ураження шкіри можуть бути зовсім незначними або розтягнутися практично на все тіло.
2
Найчастіше алергія виникає від вживання певних продуктів. Тому згадайте, що ви їли за останні 2-3 години. Причиною висипу може бути шоколад, горіхи, томати, ягоди, молоко, риба. Якщо ви помітили таку реакцію організму на певні продукти, надалі відмовтеся від їх вживання.
3
Так само алергічні висипання можуть виникнути після прийому деяких медичних препаратів або ін'єкцій. Тому, якщо у вас з'явився висип і припухлість після введення ліків, негайно припиніть терапію і зверніться до лікаря.
4
Алергія у вигляді дрібних прищиків може з'явитися на тілі і від сонячних променів. При перших же ознаках негайно сховайтеся в тінь, надіньте на тіло футболку.
5
Під час цвітіння рослин у деяких людей з'являються ознаки алергії. Тут до висипань може додатися нежить, сльозовиділення, чхання.
6
Останнім часом багато випадків алергічних висипань виникає при носінні синтетичного одягу. Намагайтеся якомога частіше ходити в натуральних тканинах, влітку краще носити лляні та бавовняні майки та сарафани.
7
Іноді висипання можуть виникнути після фізичного впливу на ті чи інші ділянки тіла. Припустимо, ви займалися важкою фізичною працею, пересипали пісок або зерно, пропотіли, і у вас з'явився висип пахвами або на грудях. Зазвичай, по закінченні робіт і прийняттю душа вона безслідно зникає. Але наступного разу, виконуючи такі пилові і важкі роботи, намагайтеся надягати на себе легкий захисний костюм.
8
Ще бувають випадки, що алергія з'являється раптово і так само раптово зникає. Якщо це повторюється, необхідно звернутися до лікаря, який запропонує пройти спеціальне обстеження для виявлення алергену.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=wB4Kfx7vF-8